Martinaitis atvirai prabilo apie iširusią santuoką: darbas tikrai nepadėjo

Nijolė Pareigytė, Andrius Mamontovas, Dainius Martinaitis – žmonės, kurie dirba scenoje, kol mes linksminamės. Ir taip jau daugelį metų. Jie linksmina publiką tada, kai jų pačių šeimos sėdi prie vaišėmis nukrautų stalų. Kai švenčia savo pačių gimtadienius ar laidoja artimą žmogų. Kai serga ir kai neturi nuotaikos.

Tačiau, kaip tikina visi iki vieno, ta pati publika juos ir pakrauna, o scena dovanoja antrą kvėpavimą. Matydami džiaugsmu spindinčias akis šou pasaulio atstovai jaučiasi laimingi.

Didžiausias metų šventes ilgametis renginių vedėjas Dainius Martinaitis praleidžia renginiuose ar viešbučiuose. Net kai gimė dukra, jis tuo metu dirbo kelias dienas trukusiame renginyje – kaip tik buvo savaitgalis. Ar toks gyvenimo būdas tinka šeimyniniam gyvenimui?

„Tie darbai taip įtraukia, kad net gražiausias metų šventes tenka švęsti atskirai“, – pripažįsta Dainius, kurio darbas tikrai nepadėjo jam išsaugoti santuokos.

Daugiau apie iširusią Dainiaus Martinaičio santuoką ir darbo iššūkius žiūrėkite vaizdo siužete:

Žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriama laida „Visi mes žmonės“ NAUJU LAIKU – kiekvieną pirmadienį 19.30 val. per TV3!

VISĄ LAIDĄ GALITE PAMATYTI ČIA:


Rašyti komentarą...
M
Močiutė
2020-01-21 14:11:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia darosi su tom žvaigždėm!? Skyrybos viena po kitos!?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų