Populiariausias „Tinder“ vaikinas – ir vėl vienišas: atskleidė, kas atsitiko

Vos prieš kelis mėnesius populiariausias „Tinder“ vaikinas Stefanas Pierre’as Tomlinas įsimylėjo ir viešai žiniasklaidai pasakojo, koks yra laimingas su „X faktoriuje“ dalyvavusia dainininke Natasha Boon.

Natasha Boom ir Stefan Pierre Tomlin (nuotr. Instagram)
28

Vis dėlto panašu, kad praėjusiais metais pramogų pasaulį persekiojusios skyrybos nepralenkė ir jo namų – vaikinas ir vėl vienišas.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Populiariausias „Tinder“ vaikinas – supančiotas: meilę rado ne internete

Vaikinas išgarsėjo dar 2017-aisiais, kai paaiškėjo, kad net 14,6 tūkst. moterų pasirinko jį programėlėje „Tinder“. Tiesa, savo meilę Stefanas rado ne internetinėje pažinčių programėlėje, o realiame gyvenime – su Natasha jiedu susipažino per draugus.

Vis dėlto dar praėjusią savaitė jie išsiskyrė, o Stefanas, savo ruožtu, nusprendė grįžti ten, kur yra trokštamiausias – į „Tinder“ programėlę. Tiesa, prieš sutikdamas Natashą jis čia tikros meilės ieškojo net 5 metus.

„Dabar aš ir vėl vienišas, kai aš ir mano buvusioji nusprendėme, kad mūsų santykiai paprasčiausiai niekur neveda. Mes daug pykdavomės ir konfliktuodavome – supratome, kad tiesiog esame pernelyg skirtingi. Dabar tenoriu ir vėl būti savimi, atgauti savo erdvę“, – sakė vyras.

REKLAMA

Stefanas aiškino, kad nėra priežasties, kodėl jis ir vėl negalėtų naudotis „Tinder“. „Bandysiu rasti vieną sėkmingą merginą. Būtų šaunu, jei viskas ir vėl būtų taip pat, nes anksčiau bendravau su daug skirtingų žmonių ir eidavau į pasimatymus – buvo išties šaunu. Manau, kad greit grįšiu, tačiau nemanau, kad iškart, nes su savo „eks“ gyvenau 6 mėnesius – nėra taip paprasta viską baigti“, – pridėjo jis.

Užsienio žiniasklaidai Stefanas pasakojo, kad Natashą jis sutiko viename renginyje balandžio mėnesį, o po kelių pasimatymų abu suprato, kad tai – meilė. „Jaučiau drugelius pilve, tačiau tai, kad ji prie viešumos įpratusi dainininkė, mane vertė jaustis nepatogiai“, – pasakojo vaikinas.

Tiesa, ne vienam užkliuvo tai, kad anksčiau vaikinas visus viešai mokydavo, kad tokios programėlės kaip „Tinder“, yra geriausia vieta rasti meilę, o štai pats ją netikėtai rado visai kitur.

„Pažinčių programėlės išties veikia. Tačiau aš niekuomet nemaniau, kad kažką tokio, kaip ji, sutiksiu realybėje. Niekada nebuvau tikras, ar patinku žmonėms dėl to, koks esu iš tiesų, ar todėl, kad mane išgarsino „Tinder“, – savo baimėmis dalijosi jis.

Stefanas tikino, kad dabar jo ir Natashos santykiai yra puikūs todėl, kad jie sukosi toje pačioje pramogų industrijoje, todėl vienas kito nepavydi.

„Ji viską supranta. Socialiniai tinklai santykiuose daro daug žalos, o mano buvusios merginos to nesuprato“ , – sakė jis pridėdamas, kad su Natasha – viskas kitaip.

Pora jau kelis mėnesius gyvena kartu, o ateityje planuoja ir dar didesnius dalykus. „Taip, mes pažįstami tik kelis mėnesius, tačiau kodėl turėtume laukti? Jei kažkas atrodo teisinga, būtent taip ir turėtumėte elgtis“, – teigia ji.

Ir nors galėtų pasirodyti, kad Natashai faktas, jog jog vaikinas buvo itin garsus tokioje programėlėje kaip „Tinder“ turėtų kelti nemalonius jausmus, ji skubina patikinti, kad iš tiesų viskas yra kiek kitaip.

„Dar niekuomet neturėjau kovoti su tiek daug dėmesio. Juokinga, nes žmonės toliau apie jį galvoja kaip apie „Tinde“ vaikiną. Aš tai priimu – tai yra jo dalis. Esu dėkinga visiems, kurie juo žavisi. Kai einame kartu gatve, žmonės negali patikėti – į mus žiūri ne tik moterys, bet ir vyrai“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
.
.
2020-01-05 20:16:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keit nuostabi!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų