„X faktoriaus“ finalininkams – išbandymų metas: jaudulys ima viršų

Sekmadienio vakarą TV3 eteryje – paskutinė šio sezono „X faktoriaus“ transliacija. Tad superfinalistus Titą ir Beną, Mildą Martinkėnaitę ir Martyną Jezepčikaitę kamuoja didesnis jaudulys nei bet kada.

 „X faktoriaus“ užkulisiai (nuotr. Vido Černiausko)
20

Tuo tarpu čia svečių teisėmis atvykę jau iškritę projekto dalyviai demonstruoja puikias nuotaikas ir užpildo užkulisius pokalbiais bei juoku.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriaus“ finalininkams – išbandymų metas: jaudulys ima viršų

Bene svarbiausiais pasirodymais taps superfinalininkų duetai su garsenybėmis. Prieš prasidedant transliacijai „X faktoriaus“ dalyviai ir vakaro svečiai repetavo bendrus pasirodymus. Režisierius reiklus, tad pasitaupyti jėgų šiandien labai svarbiems pasirodymams – kur kas sunkiau.

TV3 projekto gerbėjai daugiau nei pusę metų kiekvieną sekmadienį leido prie televizorių ekranų. Norėdami atsidėkoti – superfinalą dalyviai pavers nepamirštamu reginiu.

Šį sekmadienį lemiamą balsą turės tik „X faktoriaus“ žiūrovai. Tik jie turės teisę nuspręsti, kas taps muzikinio projekto septintojo sezono laimėtoju, gausiančiu 15 000 eurų.

Numetė 6 kilogramus

Jaudulio neslepiantys dalyviai atskleidė savo jausmus. Titas ir Benas prisipažino, kad vis dar nesupranta, kad šitiek daug pasiekė: „Jaučiamės nerealiai, nesitikėjom patekti, buvo didžiulis šokas. Buvo sunku atsigauti, nes galvojome, kad Norbertas eis iki pats superfinalo, o dabar bus keista, kad jo jame nebus. Mes labai gerai sutarėme, todėl dabar siaučia dviprasmiški jausmai: liūdna dėl Norberto, bet džiugu, kad pasiekėme finalą.“

REKLAMA

Vaikinams kelias iki superfinalo buvo labai sunkus: „Tiek emociškai, tiek fiziškai buvo labai sunku. Turėdavome mažai laiko pasiruošti, Benas numetė net šešis kilogramus, dėl streso mažai valgė. Laukiam, kad viskas baigtųsi, bet kartu ir nelaukiam, nes pasiilgsime tokių sekmadienių.“

„Sulaukiame daug žinučių, stengiamės visiems atrašyti. Ne visada pavyksta, turime kelias paskyras ir į jas visas gauname žinučių, todėl greitai atrašyti yra sudėtinga. Tačiau labai džiaugiamės, kad sulaukiame tiek palaikymo“, – džiaugėsi atlikėjai.

Finalistai pripažino, kad jau labai seniai svajoja apie savo įrašų studiją: „Šiuo metu naudojamės mokyklos įrašų studija ir įsirenginėjame savąją. Jei laimėsime, visus pinigus žadame investuoti į mūsų ateitį.“

Iškels balių

Milda neslepia, ją beveik visą savaitę kankino jaudulys: „Jaučiuosi nepaprastai gerai, kad patekau į superfinalą. Nesitikėjau, kad taip lengvai pateksiu, esu labai dėkinga tiems, kurie už mane balsavo. Tai nepaprasta dovana, kad žmonės nepagailėjo ir atidavė savo balsus. Aš buvau didžiuliame šoke, tris dienas negalėjau susivokti, kas čia vyksta.“

Atlikėja kiekvieną kartą nori pasirodyti kaip įmanoma geriausiai: „Čia konkursas, todėl norisi tinkamai pasiruošti ir kad tai atneštų gerą rezultatą. Pirmiausia galvojau, kad atėjau čia nugalėti, bet bevykstant tiesioginiams eteriams aš pradėjau savimi dvejoti, mąsčiau ar tikrai man užteks to palaikymo. Iš tų abejonių ir kilo nuostaba, kad patekau į superfinalą.“

Mergina stengiasi atsargiai svajoti: „Aš visą laiką stengiuosi būti labai atsargi ir neplanuoti finansų, kai jų dar neturiu. Dar negavusi prizo nenoriu prisisvajoti. Tačiau, jei mane taip apdovanos žiūrovai ir likimas, tai pirmiausia eičiau pavalgyti su visa šeimyna, reikėtų iškelti balių visiems draugams. Bet vis dėlto pinigus investuočiau į muziką, norėčiau išleisti savo albumą.“

Scenoje užaugo ir suprato, ko reikia žiūrovams

Martyna teigė, kad pinigus skirtų doriems dalykams – įkurtų fondą, kuris padėtų likimo nuskriaustiems. Likusius pinigus norėtų išleisti kūrybai, dainų įrašams. Šou dalyvė juokėsi, kad jos silpnybė yra avalynė, todėl leistų sau nusipirkti trokštamų batų porą.

Alytuje gyvenanti Martyna – tikrai ne naujokė scenoje. Septyniolikmetė – tarptautinių konkursų dalyvė, nuskynusi laurus ne viename iš jų. Ji yra vienintelė iš visų finalistų, nė karto nestovėjusi ant išlikimo ribos priešais teisėjus. Martyna neslepia, kad kelias, kurį nuėjo iki superfinalo, nebuvo lengvas. Martyna sako, kad dabar jai svarbiausia palaikymas, kurio ji sulaukia iš alytiškių, miesto savivaldybės.

„Kad taip toli nueisiu, aš negalvojau. Parodžiau projekte, ką galiu. Tai yra šou verslas ir turi elgtis taip, kaip būtina elgtis. Net pati stebiuosi, dabar aš visai kitas žmogus. Aš kitaip mąstau, scenoje aš užaugau. Projekte pasikeitė mano požiūris į lietuvių publiką. Supratau, ko jiems reikia. Visas laidas aš buvau stipri. Išlieku stipri ir dabar, palaikau tą tempą. Kiekvieną dieną dainavau, repetavau, šokau. Daug dirbau, dirbau, dirbau. Tik dabar supratau, kad aš čia esu ir kad man reikia čia būti“, – sako jauniausia finalininkė.

Martyna neslepia, kad sulaukia ne tik pagyrų, bet ir kritikos. Atsiranda tokių, kurie sako, kad mergina per daug savimi pasitiki, yra užrietusi nosį. „Aš žinau, kas aš esu, žinau, kad noriu nugalėti. Žinau, kokia aš noriu būti ir kuo esu. Nesikeisiu dėl žmonių, kurie man kažką sako iš šono“, – tvirtai kalba mergina.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2019-12-29 23:06:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia yra korupcija mes žiūrėjome ×faktoriu žiurėjom 32žmonės ir nei vienam nepatiko Milda:kokiai publikai ji gali patikt neisivaizduoju kas gali jos spiegenciu dainu klausit,nebent kosmose?
Atsakyti
-1

I
Ingr
2019-12-29 23:10:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu kad tokios laimi
Atsakyti
0

O
Ona
2019-12-30 11:26:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man irgi ziauriai Milda nepatinka,toks rekiantis balsas,stilius irgi kartais vulgarokas,bet kazkas balsuoja.o gaila
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų