Mildažytė viešumoje pasirodė ne viena: užminė mįslę

Antradienio vakarą būrys garsenybių rinkosi į LRT „Metų apdovanojimų“ teikimo ceremoniją. Ant raudonojo kilimo žengiančios garsenybės susilaukė nemažai dėmesio, tačiau labiausiai akį traukė prodiuserė, TV laidų vedėja Edita Mildažytė.

Edita Mildažytė (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Moteris pasirodė ne viena, ją atlydėjo jos kolega, laidos vedėjas Saulius Pilinkus.

Šis pasirodymas sukėlė diskusiją ir užminė mįslę dėl artimo poros ryšio. Tai ne pirmas kartas, kai pora pasirodo kartu.

Tiesa, susisiekus su Edita, ji apie, galbūt, užgimusius naujus santykius kalbėti nepanoro.  Pasiteiravus, ar ją ir Saulių galėtų sieti šilti jausmai, garsi moteris nebuvo linkusi daugžodžiauti. „Jis yra mano prodiusuojamos laidos vedėjas. Aš nieko netvirtinu ir visiškai nenoriu tomis temomis kalbėti“ 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2016-ųjų sausį po sunkios ligos mirė Editos vyras ir ištikimiausias jos gyvenimo palydovas Gintautas Vyšniauskas. 

Moteris apie netektį niekada nebuvo linkusi kalbėti.

„Jis leido man jaustis karaliene, ir aš jam. Čia buvo pagrindinė paslaptis. Ir kai tu vienas su kitu žaidi tą patį žaidimą, ir žaidi jį visą gyvenimą, tai kas nors iš to išeina. Ir finalas išėjo karališkas“, – apie savo gyvenimą su Gintautu vienoje laidoje pasakojo Edita.

REKLAMA

„Bet kokie mano prisiminimai labai žeidžia kažką kitą ir tai, kad aš prisimenu viešai, kažkam sukelia skausmą, – atviravo E. Mildažytė. – O kada man pačiai kils noras kalbėti? Na, mūsų gyvenimas buvo spalvingas. Aš neseniai bandžiau ieškoti nuotraukų, tai albumų yra pridėtos pilnos knygų lentynos, bet kol kas aš nenoriu grįžti ir man to nereikia.“

Ne paslaptis, kad garsi moteris per ilgus metus pasikeitė savo išvaizda – ji atsikratė papildomų kilogramų, pradėjo daug vaikščioti, melstis.

Pasak moters, šiandien savo mitybą ji pritaikė gyvenimui, o ne gyvenimą – mitybai. „Dėl kasdienybės tempo, negalėčiau valandomis ruošti maistą ar valgyti tik tam tikrus produktus. Esu valganti viską ir pagal aplinkybes keičiu mitybos įpročius. Jei jau visai riesta, nuvažiuoju į kolonėlę ir suraitau dešrainį su visais padažais. Po to jaučiuosi kaip surijusi „pampersą“, tada gelbsti tik augalinės kilmės virškinimo fermentai“, – nuoširdžiai kvatojo Edita.

„Nenoriu vartoti jokių cheminių vaistų, man tinka labiausiai fermentų derinys, kuris yra natūralus, tikrai gerai veikia ir neturi jokių šalutinių poveikių kaip vaistai. Man patinka, kad jie ne tik padeda virškinti geriau, bet ir tuo pačiu, jų dėka geriau pasisavinamos maistinės medžiagos ir mineralai iš maisto, kurį suvartojame“, – pastebėjo TV projektų vedėja.


Rašyti komentarą...
V
Valdonė
2019-12-18 22:45:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerb Edita,Jūs visada buvote išskirtinė mergina--žurnalistė,vėliau labai įdomi moteris.Prisimenu nuo senų laikų,kai Mokyt namų kiemelyje ant aukšto ilgo,,podiumo" pasirodė gal 10 ar daugiau TV moterų,rodos, kalbėjo,dainavo,juokavo--Jūs visas,,nunešėte!".Kur bebūtumėte,ką bedarytumėte-viską atliekate iš širdies,sugebate pritraukti dėmesį,užtat aš tariu Jums AČIŪ! Būkite laiminga! Su artėjančiomis Šventėmis!
Atsakyti
-18

J
Jonas
2019-12-18 23:39:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks jusu reikalas -cia moters asmeninis gyvenimas!Sekmes jums p.Edita!
Atsakyti
-10

K
KLEVAS
2019-12-18 18:26:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
NUOSTABI MOTERIS!!!
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų