„X faktoriaus“ žvaigždė pristato debiutinę dainą: tai bus visiškai kitas Antturi

Praėjusiais metais muzikiniame TV šou „X faktorius“ sužibėjęs ir antrąją vietą superfinale iškovojęs dainininkas Rimvydas Matukynas-Antturi, panašu, kad nesėdėjo rankų sudėjęs.

Rimvydas Matukynas-Antturi (nuotr. Organizatorių)
9

Šiandien talentingas vaikinas pristato debiutinę savo dainą „Nepamiršau“ bei jai sukurtą vaizdo klipą, rašoma pranešime spaudai.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriaus“ žvaigždė pristato debiutinę dainą: tai bus visiškai kitas Antturi

„Tai bus visiškai kitas Antturi, nei žiūrovai buvo įpratę matyti. Man viskas buvo šiek tiek atsibodę, norėjau iš kitos pusės pažinti muziką, ir tai buvo tobuliausias būdas tai padaryti. Tiek naujoji daina, tiek ją lydintis vaizdo klipas, visi muzikiniai ir vaizdo sprendimai atėjo tarsi savaime. Norėjome ko nors įdomaus, malonaus, kad tiktų dainai. Manau, kad pavyko gauti tokį rezultatą“, – kalbėjo atlikėjas.

Dainininkas sceninį slapyvardį Antturi pasirinkęs Rimvydas Matukynas televizijos šou buvo per plauką nuo laimėjimo, o savo kelią į didžiąsias scenas tęsia ruošdamasis debiutinės dainos ir vaizdo klipo „Nepamiršau“ pristatymui. 

„Būti atlikėju – tai kur kas daugiau, nei stovėti scenoje ir dainuoti“, – sako „X faktoriaus“ žiūrovams puikiai pažįstamas Rimvydas Matukynas. 

Šiandien dienos šviesą išvydęs pirmasis atlikėjo vaizdo klipas buvo kurtas tarptautinės komandos, o gamybos darbai vyko Lietuvoje ir Latvijoje. Išskirtinumo savo muzikoje ieškantis Antturi pripažįsta, kad sklandžiai vykęs kūrybinis procesas paskatino atrasti save iš naujo. 

Kviečiame įvertinti Antturi kūrinį „Nepamiršau“ bei jam skirtą vaizdo klipą:


Rašyti komentarą...
J
Jolanta
2019-12-12 15:42:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na nežinau. Antrą kartą neklausycisu
Atsakyti
0

S
Savas
2019-12-12 09:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kskoks myzavimas
Atsakyti
0

I
Ingr
2019-12-13 09:54:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
What a ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų