Dramatiška „X faktoriaus“ kova: projektą paliko favoritas

Šį sekmadienio vakarą įvyko trečiasis tiesiogiai transliuojamas „X faktoriaus“ finalas. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su projektu.

Dalyvių likimas teko žiūrovų rankoms. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus. Žiūrovų aktyvumas šįvakar buvo kaip niekad svarbus.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dramatiška „X faktoriaus“ kova: projektą paliko favoritas

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia buvo sunku atsikvėpti nuo įtampos, džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo. Projekte pasirodė muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajojo tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias. 

Visą savaitę prieš finalą dalyviai intensyviai ruošėsi svarbiausiam pasirodymui. Didžiausias dalyvaujančių noras buvo sužavėti žiūrovus ir išgirsti liaupses iš teisėjų lūpų. Tris valandas trūkusiame šou pasiruošė aštuoni dalyviai ir kovėsi dėl geriausiojo vardo. 

Mažiausiai žiūrovų balsų pelnė Paulius Mscichauskas. Marijono Mikutavičiaus mokinys be kovos paliko projektą. 

REKLAMA

„Šiandien Paulius sakė, jeigu jis iškris, bus tiesiog architektu. Ar tu iškrisi, ar neiškrisi, gyvenime bus daug įvykių, bet aš manau, kad tu būsi ir architektas, ir atlikėjas. Tu turi savo muzikinį kelią, tai ne pabaiga, o tik tramplinas“, – po iškritimo kalbėjo Marijonas.

Prie iškritimo ribos šiandien vis dėlto atsidūrė grupė „Jett Star“ ir Jolanta Labinskytė.

Prieš teisėjų teismą stojusieji atliko savo iškritimo dainas. Atlikus jas teisėjų balsai pasiskirstė vienodai, todėl spręsti, kas paliks projektą, turėjo žiūrovai. Tiek „Jett Star“, tiek Jolanta surinko vienodą skaičių teisėjų balsų. Vėdėjams atskleidus žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad šou palieka rokeriai. Už juos balsavo 2181 kartą, už Jolantą – 2306 kartus. 

Kitos savaitės pasirodymui ruošiasi Martyna JezepčikaitėJolanta LabinskytėNorbertas LatkowskiGerda ZaptoriūtėMilda MartinkėnaitėTitas ir Benas.


Rašyti komentarą...
V
Vidžius
2019-12-08 22:51:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką padarysi jog krenta ne tie, o lieka tie kurie prieš kelias savaites turėjo atsisveikinti....
Atsakyti
-2

I
Ieva
2019-12-09 17:15:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila , kad lietuviai neturi jokio supratimo apie muziką ir dėl balsų skaičiaus iškrenta geriausi . Manau visiškas absurdas leisti bobutėms prie televizoriaus ekranų spręsti dėl talentingų žmonių likimo . :(
Atsakyti
-1

D
Dai
2019-12-09 10:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškrito įdomiausi
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų