Ruošiantis pirmosioms „X faktoriaus“ kovoms dalyviai užkulisiuose neslėpė jaudulio

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo pirmąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą, kurio metu dalyviai scenoje atliko ne tik šių dienų topuose karaliaujančias dainas, bet ir laiko patikrintus hitus.

Jolanta Labinskytė (nuotr. stop kadras)
6

Visą savaitę prieš finalą dalyviai intensyviai ruošėsi svarbiausiam pasirodymui. Didžiausias dalyvaujančių noras – sužavėti žiūrovus ir išgirsti liaupses iš teisėjų lūpų, o pagrindinis šou prizas – 15 tūkst. eurų taip pat primena, kad stengtis yra dėl ko. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruošiantis pirmosioms „X faktoriaus“ kovoms dalyviai užkulisiuose neslėpė jaudulio

Dalyviai žinojo, kad pirmosios „X Faktoriaus“ tiesioginės transliacijos metu šou paliks net du dalyviai, todėl prieš pasirodymus įtampa užkulisiuose tik didėjo, jaudulys kaip reikiant ėmė viršų kaitindamas atmosferą, o labiausiai įkaitę turėjo galimybę užkulisiuose atsigaivinti „Pols“ ledais. 

REKLAMA

X Faktorius_Pols ledai

Tiesioginių finalų metu dalyvių likimas, kaip visada, buvo patikėta žiūrovams. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus. Žiūrovų aktyvumas šįvakar buvo kaip niekad svarbus – su projektu atsisveikinti turėjo dar du dalyviai.  Mažiausiai žiūrovų balsų pelnė Vytautė Gaižauskaitė. Sauliaus Prūsaičio mokinė be kovos paliko projektą. 

Prie iškritimo ribos vis dėlto atsidūrė  grupė „Jett Star“ ir Mykolas Kuan Keys. Prieš teisėjų teismą stojusieji atliko savo iškritimo dainas. Atlikus jas teisėjai nusprendė, kad „X faktorių“ turi palikti Mykolas Kuan Keys.

Kitos savaitės tesiogiai transliuojamam „X faktoriaus“ pasirodymui ruošiasi Vytautė Gaižauskaitė, Mykolas Kuan Keys, Martyna Jezepčikaitė, Jolanta Labinskytė, Norbertas Latkowski, Gerda Zaptoriūtė, Alna Katinaitė, Milda Martinkėnaitė, Paulius Mscichauskas, „NiCE“, Titas ir Benas, Jett Star“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų