Savickas prakalbo apie pensiją: senatvei nesiruošia

Visi, kurie galvoja, kad jiems anksti galvoti apie pensiją – klysta. Jei sulaukę garbaus amžiaus tikitės sočios senatvės pensijos ir oraus gyvenimo, sukluskite jau šiandien. Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo finansine gerove, tuo bus lengviau įgyvendinti savo planus.

Šį šeštadienį laidos „Mano pinigai“ tema – lėšų kaupimas senatvei. Laidoje – žinomų žmonių – aktoriaus Giedrius Savicko ir sinoptiko Naglio Šulijos – patirtis. Taip pat vertingi investavimo specialistų ir „Sodros“ atstovų patarimai apie tai, ką daryti, kad senatvėje užtektų ne tik duonai, bet ir sviestui.

Visiems gerai žinomas aktorius Giedrius Savickas, sako suprantąs, jog senatvei reikia ruoštis, tačiau pats to nedaro. Giedrius planuoja vaidinti iki garbaus amžiaus, jei pavys susitaupyti – investuos į nekilnojamąjį turtą. Žinomas aktorius, atkreipia dėmesį, kad galvojant apie senatvę labai svarbu ne tik investicijos i pensijų fondus, bet ir savo sveikatą, nes senatvėje vaistų reikės visiems, kuo būsime sveikesni ,tau mažiau jiems išleisime, – teigia aktorius.

Finansinio raštingumo aida „Mano pinigai“ – šeštadienį 11:30 per TV3.

Laida „Mano pinigai“ rengiama bendradarbiaujant su SEB banku.

„Mano pinigai“ – šeštadienį 11.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2019-11-17 08:04:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dirba dėl to kad iš pensijos nepragyvena
Atsakyti
0

J
Julija
2019-11-19 00:20:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dirba,kad netektų badauti juk eilinio žmogaus,pradirbusio viename darbe 44 metus,juokinga.ta pensiją,o ir įdarbinti nedideliame mieste nėra kur
Atsakyti
0

G
Gintaras
2019-11-15 11:42:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsų pensininkai yra sveiki, todėl dėl šito neverta jaudintis. Dirba būdami pensijoje ir vargo nemato, gali pensijų ir visai nebūti :)
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų