Žinomus žmones subūrė prabangus renginys: pusryčiams – austrės

Šį ketvirtadienio rytą žinomiausi šalies gurmanai rinkosi viename iš sostinės prekybos centrų. Čia įvyko iškilmingas bei prabangus „Austrių festivalis“.

„Austrių festivalis“ (tv3.lt fotomontažas)
34

Šiais metais prie festivalio prisijungė net 9 restoranai – kviestinei publikai išties buvo iš ko rinktis.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomus žmones subūrė prabangus renginys: pusryčiams – austrės

Renginio nepraleido Agnė Grigaliūnienė, Mantas Petruškevičius, Arnoldas Remeika bei daugelis kitų.

Austrės – ne tik delikatesas. Jos gali būti ir sportas! Jau penktasis kasmetinis austrių festivalis, lapkričio 14–17 d. atkeliaujantis į devynis Lietuvos miestus, kvies ne tik ragauti, ruošti ir sužinoti viską apie austres, bet ir susirungti pirmajame atvirame austrių gliaudymo čempionate.

Restoranai, barai ir užkandinės beveik visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Druskininkuose, Anykščiuose – pasiruošė austrių mėgėjų antplūdžiui: per keturias festivalio dienas ketina patiekti rekordinį moliuskų kiekį, daugiau nei 35 000.

Austrės bus valgomos vienos, su įvairiausiais padažais ir pagardais arba patiektos visokiausių patiekalų pavidalu: jūros gėrybių picos su austrėmis, wrapai su austrių padažu, avokado skrebučiai su Benedikto kiaušiniu ir austre, austrės su vytintu kumpiu, su foie gras, sušių ritinėliuose ir taip toliau.

REKLAMA

„Atverta austrė gali būti pateikiama ir giliojoje, ir plokščiojoje geldelės pusėje, tačiau svarbu, kad ji būtų apversta reikiama puse, išlaikiusi savo formą ir nebūtų geldelės nuolaužų“, – vieną iš vertinimo kriterijų paaiškina I. Leikauskė.

Pusės dešimtmečio jubiliejų minintis Austrių festivalis neketina sustoti – atradęs ir subūręs austrių mėgėjus Lietuvoje, kitais metais jis plėsis ir į kitas Baltijos šalis.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų