Stano praneša svarbią žinią: pasirodo, vėžys nėra baisiausias dalykas gyvenime

Žinomas lietuvių dainininkas bei kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano neretai savo išgyvenimais dalijasi viešojoje erdvėje, tačiau šį kartą jis nusprendė savo patirtį sudėti į knygą.

17

Apie šią žinią jis paskelbė feisbuke.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vėžio diagnozę išgirdęs Stano: turiu dar trys mėnesius

„Tai, kas man atsitiko per pastaruosius metus, protu sunkiai suvokiama. Pasirodo, vėžys nėra baisiausias dalykas gyvenime. Piktybinis auglys rentgeno nuotraukoje ne toks jau ir gąsdinantis. Žymiai baisiau yra pažvelgti į savo vidų (ir) permąstyti, kas esi iš tikrųjų.

Tad tiesiog viską papasakojau knygoje, kuri pasirodys gruodžio pradžioje. Aš ieškojau atsakymų. Galvojau baigęs juos rasiu, bet radau dar begalybę naujų klausimų. Rašyti pradėjau išgirdęs diagnozę ir galvodamas, kad knyga bus skirta vaikams. Kitaip jie gali nesužinoti, koks buvo jų tėtis. Bijojau mirti. Knygą įpusėjau gydymui artėjant prie pabaigos. Dabar jau žinojau, kad galima bijoti ir gyventi. Rašyti baigiau pasiekęs remisiją ir aiškiai suprasdamas tik vieną dalyką – vaikai apie tėtį turi sužinoti ne iš knygos.

Istorija, kuri nugulė knygos puslapiuose, yra ne rašytojo darbas. Viskas padiktuota Dievo arba likimo. Niekas nesukurta. Nėra nei vienos išgalvotos dalies. Šį rytą rankraštis nukeliavo į spaustuvę ir po kelių dienų pavirs knyga. Paskutinį kartą perskaičiau ir negaliu patikėti, kad tai iš tiesų nutiko. Man“, – teigė vyras.

 


Rašyti komentarą...
V
Vardas
2019-11-07 00:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasnakt panirt į miegą juk baimė nekankina? Tad ko bijoti amžino miego. Blogiausia yra skausmas ir su juo gyventi
Atsakyti
-3

O
Ona
2019-11-07 09:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas nera isgirdes tos diagnozes , ir per savo venas praleides 6ltr.chemijos (ypac oranzines), tas niekada nesupras, kaip tai yra šlykštu. Linkiu visiems likimo draugams stiprybes ir kovoti uz savo gyvybe .
Atsakyti
-2

G
Gyvenkit
2019-11-07 15:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvenkit dorai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų