Vienišius Reeves pagaliau parodė širdies draugę: nepaleido jos rankos

Vienas žinomiausių Holivudo aktorių, Keanu Reeves, daugeliui sudarė pačio tikriausio vienišiaus įspūdį, vis dėlto visai neseniai jis pagaliau viešumoje pasirodė ir su savo mylimąja.

Alexandra Grant ir Keanu Reeves (nuotr. SCANPIX)
3

Tai – 46 metų menininkė Alexandra Grant.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vienišius Reeves pagaliau parodė širdies draugę: nepaleido jos rankos

Įdomu tai, kad prieš susieidami, jiedu ne vienerius metus buvo itin artimi draugai, o taip pat – ir verslo partneriai.

K. Reeves ir A. Grant susipažino dar 2009-aisiais, o po dviejų metų jiedu pirmąkart dalyvavo bendrame projekte. Po kelių metų, kol aktorius vaidino filme „John Wick“, jų keliai ir vėl susikirto – Alexandra fotografavo jį naujai savo knygai. Tąkart vienam žurnalui Alexandra komentavo, kad jie praleidžia daugybę laiko diskutuodami.

„Niekas negali judėti taip, kaip jis. Jis – tikrai labai ekstremalus artistas. Tai ir sudaro didelę dalį tų nuotraukų įdomumo“, – sakė ji.

Keanu kurį laiką buvo matomas ir asmeninėje A. Grant „Instagram“ paskyroje, o jau nuo 2016-ųjų jie vienoje iš nuotraukų matomi mielai susiglaudę. Vis dėlto tik šiemet jiedu ir viešumoje ėmė rodytis kaip pora.

Primename, kad anksčiau aktorius susitikinėjo ir su kitomis garsiomis moterimis. Tarp jų – ir Sandra Bullock, nors niekuomet iki galo nebuvo aišku, ar jie – išties pora. Vis dėlto abu jie yra pripažinę, kad kol filmavosi vienoje bendroje juostoje, jautė vienas kitam simpatiją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų