Į filmą atėjęs Bružas to nesitikėjo: sutiko seniai viešumoje matytą veikėją

Šį savaitgalį į  filmą PATS SAU MILIJONIERIUS atėjęs jo pagrindinis aktorius Audrius Bružas liko nustebęs. Jau kasininkė informavo, kad į tą patį seansą bilietus nusipirko ir kriptovaliutų verslininkas Paulius Aršauskas.

22

Netikėtai kino salėje susitikę ir šalia atsisėdę vyrai nusifilmavo nufilmavo video, rašo pranešime spaudai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į filmą atėjęs Bružas to nesitikėjo: sutiko seniai viešumoje matytą veikėją

„Visiškas kosmosas! Norėjau dar kartą pasižiūrėti filmą. Ateinu, o man kasininkė jau iš tolo šaukia, kad Aršauskas jau nusipirko bilietus į šį seansą. Aš žinau, kad dauguma galvoja, jog filmas yra Pauliaus Aršausko gyvenimo peripetijų kopija ar ironizacija, tačiau nei aš, nei režisierius Tadas Vidmantas nesistengėme remtis šio visuomenės veikėjo prototipu ar jo kopijuoti. Vis gi man yra labai smagu, kad mes susitikom būtent čia – kino salėje,“ – teigė aktorius.

Tai jau penktoji T. Vidmanto komedija. Šį kartą režisierius kviečia į naują nutrūktgalvišką nuotykį-istoriją, kupiną juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių, taiklaus humoro ir nuginkluojančio nuoširdumo.

Pagrindinis herojus – trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys. Jis kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba Instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sportinį „Lamborghini“ automobilį. Įvaizdis Donatui – svarbiausias dalykas gyvenime. Būtent dėl to jo ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos. Visgi viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio.

Filme vienus pagrindinių vaidmenų atliks gerai žinomi aktoriai – lietuviškų komedijų virtuozas Audrius Bružas ir 2017 m. „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią antraplanį vaidmenį gavusi Gelminė Glemžaitė, retai kine sutinkamas Vytautas Rumšas ir kiti. Taip pat – visas būrys Lietuvos pramogų pasaulio atstovų.


Rašyti komentarą...
a
arvydas
2019-11-03 03:58:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Lietuviškas" filmas toks yra,bet iki šiol nėra paliestos TABU TEMOS: Gyvuliniuose traukinio vagonuose dešimtys tūkstančių įšalusių į ledą lietuvių tremtinių lavonai.1941.NKVD-KGB(žydai).
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų