Atlikėjas Martinas su sutuoktiniu sūpuoja naujagimį: atskleidė lytį

Garsus atlikėjas Ricky Martinas šiuo metu ypač laimingas. Drauge su sutuoktiniu Jwanu Yosefu ant rankų sūpuoja ketvirtą atžalą.

Ricky Martinas ir šeima (nuotr. Instagram)
4

Šia džiugia žinia žinomas vyras pasidalijo instagrame.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėjas Martinas su sutuoktiniu sūpuoja naujagimį: atskleidė lytį

Porai gimė berniukas, jį pavadino Renn Martin-Yosef vardu.

Martinas ir Yosefas jau yra dvynių Valentino ir Matteo bei dukters Lucijos tėvai.

Kiek anksčiau, viename renginyje atlikėjas yra sakęs: „Jwan, aš tavęs nematau, bet tu esi mano vyras, aš tave myliu. Mano gražūs dvynukai Valentino ir Matteo jie taip pat yra čia. Aš myliu tave visa širdimi.

Tu esi mano stiprybė, tu mane įkvepi kiekvieną dieną jūs mane motyvuojate daryti tai, ką darau, o jūs, vaikinai, esate nuostabūs vaikai. Aš tave myliu. Lucia, mano mergaitė, kurios nėra čia su mumis. Ji liko namuose su močiute, bet ji taip pat yra mano gyvenimo šviesa.“


Rašyti komentarą...
a
ar grazu?
2019-10-31 10:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar grazu reklamuoti vaiku pirkima? juk uz pinigus is surogatines motinos nupirktas vaikas. kur cia morale, kur cia moteru teises, kaip su baudziamaja atsakomybe? aaauuu feministes, ar cia viskas ok?
Atsakyti
-4

I
2019-10-31 11:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
straipsnio darau išvadas,kad medicina puolė aukštyn ir aplenkė mokslą,t.y.,kad sugeba vyrai jau gimdyt.Ir kam čia tos moterys reikalingos?Jos reikalingos,kaip sakė viena "žymi"mūsų veikėja "tapt vyrų šiukšlių dėže",t.y. tik pagal vyrų(šiuo atvėju gėjų)užgaidas ir jų pinigus ,gimdyt jiem berniukus ir gausint jų bendruomenę.GERAS?Kur žiūri "lygios teisės"?Ar galima moteris paverst vergėmis ,skirtomis vyrų fermose dirbt gimdyvėmis?
Atsakyti
-6

t
tiktai tau
2019-11-07 00:42:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargsai vaikai taip ir nesupras kas yra mama mamos meile...gyvens kitokeme pasaulyje tures kitokes vertybes ir kitoky poziury....baisu kaip seimos vertybes yra nuvertintos mama yra moteris tetis yra vyras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų