Realybės šou išgarsėjęs Rimiškis pritrenkė gerbėjus: parodė ištreniruotą kūną

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas bei dainininkas Andrius Rimiškis visais laikais buvo itin mėgiamas publikos, ir nors savo asmeninį gyvenimą vyras slepia po 9 užraktais, kartais socialiniuose tinkluose pasidalija ryškesniais savo gyvenimo įvykiais.

Andrius Rimiškis (nuotr. facebook.com)
25

Būtent taip prieš kelias dienas „Facebook“ nuotrauka pasidalijęs Andrius pritrenkė savo gerbėjus įspūdingais pokyčiais.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou išgarsėjęs Rimiškis pritrenkė gerbėjus: parodė ištreniruotą kūną

Prieš veidrodį nusifotografavęs A. Rimiškis brūkštelėjo: „Metai laiko, kaip aktyviau sportuoju. Smagu jaustis lengviau“, – rašė jis.

Netrukus po nuotrauka pasipylė ir palaikantys atlikėjo gerbėjų komentarai. „Dabar su gitara atsargiai. Stygos nutrūks“, „Šauniai atrodai“, „Tikri ir rimti pokyčiai, šaunuolis“, „Šaunuolis. Visai kitaip jautiesi, kai palaikai formą“ – rašė internautai.

Andrius Rimiškis

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Rimiškis išgarsėjo dar 2005-aisiais, kai nugalėjo itin populiarų televizijos realybės šou. O vėliau, per du sekančius metus, jis spėjo išleisti net tris muzikinius albumus.

Vis dėlto net ir būdamas tikra žvaigžde, Andrius visuomet buvo be galo paprastas – dėmesys jo nesugadino. Jam taip pat nerūpėjo ir jokios moterys, mat šalia jo jau ne vienerius metus glaudžiasi žavi žmona Vaida.

Andrius ir Vaida susituokė dar 2010 metais. Aukso žiedus jie sumainė Nidos bažnyčioje. Pirmosios dukters pora susilaukė 2011 metais, Naujųjų rytą. Antroji gimė visai neseniai – 2016-ųjuų gruodžio 12-ąją.


Rašyti komentarą...
V
V
2019-10-31 17:16:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuolis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų