Parodė didžiausią merginų gėdą: reakcija nustebins

Visuomenėje susiformavę grožio stereotipai neretai kiša koją pačioms moterims – jos pradeda laikytis kankinančių dietų, vaikščioti į alinančias treniruotes ar nebemyli savo kūno. Garsios moterys bei socialinių tinklų žvaigždės vis aktyviau kalba apie meilę savo kūnui bei pačios rodo savo netobulas linijas. 

Holly Luyah, Demi Lovato (tv3.lt fotomontažas)
24

Visai neseniai socialiniuose tinkluose Holly Luyah pasidalijo nuotrauka, kuri kaipmat sulaukė gausybės internautų dėmesio. Mergina sėdėjo ant grindų su baltos spalvos glaustinuke, kuri apnuogino jos kojas. 

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždės rodo savo (ne)tobulą kūną

„Visuomet norėjau būti modeliu... Mylėkite savo kojas ir sėdmenis nepaisant to, ar ten yra celiulito. Tai yra 100 procentų tikra ir tavo oda graži tokia, kokia ji yra“, - skelbė ji. 

Iškart po nuotrauka pasipylė gausybė komentarų – vieni gyrė tokį merginos pareiškimą, džiaugėsi jos kūno formomis, tačiau kiti negailėjo ir piktesnių žodžių. Jie sakė, kad tai yra tikras „apsileidimas“ bei „savęs neprižiūrėjimas“. 

Portalas tv3.lt primena, kad anksčiau viešai savo kūno nuotrauka pasidalijusi „plius“ dydžio modelis Ashley Graham sulaukė neįtikėtino palaikymo. Žymiai moteriai komplimentus sakė jos sekėjos – moterys gyrė ją už drąsą.

Progos pasireikšti taip pat nepraleido ir gerai žinomo atlikėjo Johno Legendo žmona Chrissy Teigen. Ji pasidalijo savo netobulo kūno nuotrauka, skatindama ir kitas moteris padaryti tą patį.

Kitas „plius“ dydžio modelis – Iskra Lawrence – nepraleidžia progos pasigirti savo neredaguota ir kitokia nei visų modelių figūra. Praeitą savaitę mergina pasidalino fotografija, užfiksuota profesionalių fotografų fotosesijos Los Andžele metu, ir papasakojo, kaip išmoko pamilti savo stiprias kojas.

„Džiaugiuosi, kad nebe nekenčiu savo kojų ir matau, kokios jos stiprios, gerbiu kūną už jo sugebėjimus“, – rašė Iskra.

Tęsiant tą pačią temą, šviesiaplaukė gražuolė pridūrė mėgstanti žiūrėti į neretušuotas paparacų darytas nuotraukas, kuriose įamžintas kiekvienas natūralus jos išvaizdos aspektas, nuo kūno išlinkių iki strijų.

„Suprantu, kad gimiau po laiminga žvaigžde, tačiau, po velnių, man patinka stebėti paparacų darytas nuotraukas, kuriose esu natūrali, su visomis linijomis ir tigro dryžiais“, – teigė ji.


Rašyti komentarą...
M
Marabu
2019-10-23 12:20:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra daug dalykų kurių netgi plastikos specai negali taisyti,bet dažnai akcentuojat,kad svarbiausia vidinis grožis.Tai kaip ten su vidiniu grožiu?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų