Juodeika sužadėtinę nustebino prabangia dovana: paslapties išlaikyti nepavyko

Televizijos laidų prodiuseris bei įvairių projektų iniciatorius Gediminas Juodeika jau kurį laiką mėgaujasi mylimosios Živilės Jonikaitės dėmesiu. Vis dėlto ir pats vyras neretai savo antrąją pusę yra linkęs stebinti.

Gediminas Juodeika ir Živilė Jonikaitė atostogų metu (nuotr. asm. archyvo)
11

„Žinojau, kad ne vienai dienai išvykstu į tokią šalį, kurioje šilčiau nei Lietuvoje, todėl norėjau, kad tą laiką, kol manęs nebus, Živilei nestigtų jaukumo“, – su šypsena kalbėjo G. Juodeika.

Žinomas vyras neslėpė – šis paaiškinimas, kokia proga savo sužadėtinei įteikė kailinius, yra sukurtas, rašoma pranešime spaudai. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Juodeika sužadėtinę nustebino prabangia dovana: paslapties išlaikyti nepavyko

„Juk iš tiesų tam, kad ką nors padovanotum brangiam žmogui, priežasties nereikia“, – pridūrė pašnekovas. 

G. Juodeika juokavo – jis, matyt, labai gerai nujautė, jog šįmet Lietuvoje pirmasis sniegas iškris anksti, todėl Živilei pasiūlė apsilankyti kailių salone EKSO pas dizainerę Editą Vendziulienę. 

„Živilė ne tik išsirinko tai, kas jai patiko, bet ir pašmaikštavome – salone surengėme fotosesiją! Dabar telefonuose turim daug „pūkuotų“ nuotraukų“, – sakė G. Juodeika. 

Jo mylimoji Živilė Jonikaitė atvira – Gediminas gerai žino, kad slapta jokios dovanos neišrinks, nes tuomet ji gali ne pradžiuginti, o nuliūdinti. 

„Todėl ir įkalbėjo važiuoti kartu! Nenorėjo rizikuoti!“ – šypsodamasi kalbėjo pašnekovė. 

Živilė patikino – ji nėra iš tų moterų, kuriai turėti kailinius yra būtinybė. „Bet daug metų kailių srityje dirbanti ir kurianti Edita rado tai, kas man patiko“, – patikino mergina. 

Živilė neslėpė – jei ne Gedimino noras ją palepinti, į kailių saloną ji vargu ar užsuktų. „Mieliau pati dovanoju nei priimu dovanas. Bet sužadėtinio užsidegimas įteikti kažką, kas man patiktų, buvo tikrai mielas“, – sakė pašnekovė. 


Rašyti komentarą...
J
Jonas iš Kauno
2019-10-08 18:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gediminas kietas bičas
Atsakyti
0

,
2019-10-08 20:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži pora. Linkiu jiems laimės.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų