„Džokeris“ kursto aistras: prašo uždrausti rodyti filmą

Kino ekranuose vos tik pasirodęs filmas „Džokeris“ jau kaitina aistras ir padalijo jį mačiusius į dvi dalis – vieni neatsistebi aktoriaus Joaquino Phoenixo įkūnytu Arthuro Flecko vaidmeniu, kiti skundžiasi, kad filmas pernelyg „žiaurus“. 

„Džokeris“ (nuotr. Organizatorių)
3

Premjeros dieną – penktadienį – filmas uždirbo beveik 37 mln. eurų, o per visą savaitgalį – beveik 83 milijonus eurų.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsus aktorius prabilo apie vaidmenį „Džokeryje“: grimą įkvėpė vienas žiauriausių serijinių žudikų

Visgi ne visiems patiko sukurtas Arthuro Flecko vaidmuo – komiku svajojęs tapti klounas staiga virsta žudiku bei didžiausiu Betmeno priešu. Internete netrūksta pačių įvairiausių komentarų, kuriuose filmą matę žmonės jį maišo su žemėmis.

„Išėjau nesulaukęs pabaigos. Per daug šiurpus filmas, kuriame rodomos psichologinės problemos“, – rašė vienas internautas.

„Negalėjau sulaukti pabaigos. Kažkas šiurpaus. Buvau priverstas išeiti“, – skelbė kitas.

Netrūksta ir tokių pareiškimų, kad „Džokeris“ būtų uždraustas, nes jis „skatina smurtą ir gali įkvėpti masiniam susišaudymui“. 

Tiesa, premjeros metu netrūko ir nemalonumų – Kalifornijoje vienas kino teatras atšaukė premjerą, o Niujorke iš kino salės teko išvesti įsijautusį žiūrovą, kuris spjaudė ant kitų bei kiekvieną kartą, kai Džokeris kažką nužudydavo, garsiai plodavo. 

REKLAMA

Internete pasipylė pranešimai, kad žmonės, vienas po kito, tiesiog išeidavo iš kino salių, kuriuose buvo rodomas filmas. Toks apkalbų burbulas nemenkai įsiutino ir jo kūrėjus, kurie to visiškai nesitikėjo.

Filmo režisierius sakė, kad norėjo pavaizduoti tokį vyrą, kuris užkliūva kitiems, bei parodyti opias visuomenės problemas. 


Rašyti komentarą...
E
Evelina
2019-10-10 21:31:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai puikus filmas, vienas geriausiu, kokius mačiau. nesuprantama man kažkas... pornografinių filmų neuždraudžia, arba detektyvų, kuriuose serijiniai žudikai aukas sukapoja į gabalus, o apie sergantį žmogų, kuris gana realistiškai parodytas ir šiaip filme konkrečios problemos parodytos, kas dedasi pasaulyje... Jau reikia drausti? manau kai kuriems žmonėms yra per sunku susitaikyti su tikrove... uždrausti filmą - lyg pasakyti, kad taip negali būti...
Atsakyti
-1

A
Aurimas
2019-10-08 02:07:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikiai parodo kaip kiti zmones privercia elgtis neivertindami ir saipydamiesi. Puikus filmas ir reikia susimastyt kokiais pavercia , tipo stiprieji
Atsakyti
-4

1
112
2019-10-11 02:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šūdinas tik tavo komentaras. Arba trollis arba pergėręs ir balti arkliai
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų