Zavorotniuk draugas prabilo apie garsią aktorę: dalijasi naujausia žinia

Nuščiuvus gandams apie tariamai vėžiu sergančios Anastasijos Zavorotniuk būklę ligoninėje, Rusijos socialiniuose tinkluose netruko pasklisti informacija apie jos mirtį. Tačiau jos draugas Rusijos žiniasklaidai patvirtino, kad aktorė yra gyva. 

(nuotr. https://www.instagram.com/a_zavorotnyuk/) (nuotr. Instagram)

Jau daugiau nei savaitę nėra jokių žinių apie 48-erių aktorės būklę. Skelbiama, kad pastarąjį pusmetį ji kovoja su sunkia liga, o paskutinį mėnesį praleido intensyvios priežiūros palatoje. Nutilus gandams apie jos sveikatą, netrukus pasklido informacija, kad aktorė jau mirė. Viename iš populiarių pokalbių tinklų Rusijoje buvo paviešinta tariamo klinikos, kurioje gydoma aktorė, susirašinėjimo nuotrauka. „Mirė vakar (spalio 5-ąją, – red. past.). Informacija – 98 proc.“, – cituojamas anoniminis šaltinis.

Nepaisant to, kad jokio šios informacijos patvirtinimo Rusijos žiniasklaidos priemonės taip ir negavo, ji netruko išplisti socialiniuose tinkluose.  

Aktorės gerbėjai pradėjo nerimauti: „Prašau, pasakykite, kad tai nėra teisybė“, – vienas po kito rašo „nuostabiosios auklės gerbėjai“.

REKLAMA

Aktorės direktorė Marina Potapova į kp.ru skambučius ir žinutes neatsako. Klinikos, kur buvo gydoma Anastasija (ir kur ne sykį lankėsi jos artimieji), atstovai situacijai aiškumo nepridėjo: „Norėdami sužinoti apie paciento būklę, prašome pasakyti jo gimimo datą ir kodinį žodį, – atsakė atsiliepęs operatorius leidinio atstovams, tačiau išgirdęs Zavorotniuk gimimo datą, pareiškė: – Tokios pacientės pas mus nėra“. 

Iš kelių Anastasijos draugų, kurie galėtų patvirtinti ar paneigti šiuos gandus, tik vienas sutiko bendrauti su kp.ru, tačiau pareikalavo užtikrinti jo anonimiškumą. „Mūsų jau seniai prašė nieko žiniasklaidai išvis nekomentuoti, – atsakė jos draugas. – Kaip galima išvis galvoti, kad ji mirė, jeigu nėra oficialių pareiškimų?“

„Taip, ji gyva. Čia viskas“, – tiek galėjo patvirtinti neįvardintas aktorės draugas. Tačiau to turėtų užtekti, kad būtų išsklaidyta gandų virtinė apie aktorės mirtį. Rugpjūtį paaiškėjo, kad A. Zavorotniuk gydoma nuo vėžio. Iš pradžių aktorė buvo gydoma ligoninėje Vakaruose, tačiau pastarąjį mėnesį ji praleido privačioje klinikoje Maskvoje. Aktorės artimieji atsisako bendrauti su žiniasklaida, jokios patvirtintos oficialios informacijos apie jos būklę nėra skelbiama.


Rašyti komentarą...
t
tetulyte
2019-10-07 12:06:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila butu labai, nes nuostabi aktore,
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų