Sekso simboliu tituluojama Anderson atskleidė jaunatviškumo paslaptį: svarbi viena taisyklė

Aktorė Pamela Anderson žavi daugelį. Ji atrodo iš tiesų įspūdingai. Nors jai jau 52 metai, tačiau atrodo gerokai jauniau. Tiesa, ji visai neseniai atskleidė savo neblėstančio jaunatviškumo paslaptį.

Pamela Anderson (nuotr. SCANPIX)
3

Portalas dailystar.co.uk rašė, kad moteris dar visai neseniai pasakė, kas padeda jai išlaikyti jaunatvišką išvaizdą.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamela Anderson

Sekso ikona tituluojama aktorė pasakoja, kad yra veganė. Ji sako, kad valgydama veganiškus desertus, net nesupranta, kad šie yra pagaminti ne iš gyvūlinės kilmės produktų. Dabar gyvename tokiame amžiuje, kuomet yra daugybė kokybiškų augalinės kilmės pakaitalų, kai valgai ir net nesupranti, kad tai organiška ir juose nėra nieko bendro su gyvūnais. Tai yra pagrindinė taisyklė, norint išlaikyti jaunatviškai atrodančią išvaizdą. Pamela teigia, kad mėsą pakeitus į augalinės kilmės produktus, ilgiau išliksi jaunatviškai atrodanti bei spinduliuosi pasitikėjimu savimi.

Tiesa, moteris mėgaujasi ir mėsos skonio maistu, kuris yra pagamintas iš sojos. Moteris teigė, kad ji šiuos produktus valgo dėl savęs ir jai yra labai skanu. Ji pasakojo, kad jeigu jai būtų neskanu veganiški produktai, ji paprasčiausiai jų nevalgytų. Tačiau valgydama augalinės kilmės produktus ji išlaiko savo jaunatviškai atrodančią išvaizdą.

REKLAMA

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai paaiškėjo daugiau negirdėtų faktų apie moterį.

Pasirodo, kad aktorės vaikystė buvo iš tiesų kraupi. Retas yra girdėjęs, kad prie P. Anderson seksualiai priekabiavo jos auklė – tai tęsėsi net 4 metus. Negana to, kai jai suėjo 12 metų, aktorę išprievartavo 25 metų vyras. Vėliau panaši situacija pasikartojo ir tada, kai jai suėjo 14.

Įdomu ir tai, kad kai P. Anderson išgarsėjo, ji „Playboy“ viršelį papuošė tiek kartų, kiek to anksčiau nėra padaręs nė vienas kitas modelis. Taip pat ji buvo paskutinė moteris, kuri žurnalui pozavo visiškai nuoga.

Tiesa, net ir po „Gelbėtojų“ P. Anderson karjera televizijoje nesibaigė. Žinoma moteris vėliau pasirodė ne viename realybės šou, seriale bei roko grupės „Lit“ muzikiniame klipe. Negana to, vėliau aktorė išleido ir kelias knygas apie savo darbą, populiarumą bei santykius.

Įdomu tai, kad už savo vyro muzikanto Tommy Lee P. Anderson ištekėjo žinodama jį tik 4 dienas. Vestuvės vyko pliaže, o P. Anderson vilkėjo bikinį. Pasirodo, kad apie šią santuoką aktorės mama sužinojo tik perskaičiusi tekstą žurnale „People“. Tiesa, vėliau moteris su juo išsiskyrė ir po to jos gyvenime buvo nemažai kitų vyrų.

Tiesa, visai neseniai žvaigždė nutraukė santykius ir su perpus jaunesniu futbolininku Adilu Rami. Nors buvo kalbama, kad jiedu susižadėję ir svajoja apie šeimą, pasirodo, kad iš tiesų vyras turėjo ir daugybę kitų santykių, kurių garsi aktorė nusprendė netoleruoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų