Į Lietuvą grįžusi Valentaitė pasirodė viena: tvirtinasi gandai apie skyrybas?

Šeštadienį sostinėje Lietuvos sportininkai ir verslininkai susitiko labdaros vakare. Buvusi olimpietė Modesta Vžesniauskaitė juos sukvietė nuo pat ankstyvo ryto – prie Katedros susirinko būrys dviračių sporto entuziastų, kurie mynė 70 kilometrų.

Modesta Vžesniauskaitė, Asta Valentaitė, Viktorija Siegel (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
22

Atstumą įveikę garsūs žmonės vakarą leido sostinės restorane, kur netrūko ir gerai žinomų pramogų pasaulio atstovų. Tarp jų buvo galima išvysti ir į Lietuvą grįžusią Astą Valentaitę, Viktoriją Siegel su mylimuoju Danieliumi, Ievą Zasimauskaitę, Mindaugą Rainį bei daugelį kitų.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Labdaros vakaras

Tiesa, iš Londono grįžusi A. Valentaitė ir vėl pasirodė be mylimojo milijonieriaus Gleno Manchesterio. Tai tik pakurstė kalbas, kad pora vis dėlto pasuko skirtingais keliais. Daugiau apie tai galite paskaityti čia.

tv3.lt primena, kad drauge su labdaros fondu „Auginam Lietuvai čempionus“ Modesta nusprendė pirmą kartą labdarai sutelkti tiek užsienio, tiek Lietuvos verslininkus. Visos lėšos, surinktos iš dalyvių registracijos mokesčio bei vakarinio renginio metu, bus skirtos talentingiems mažiesiems dviratininkams remti.

REKLAMA

„Smagu, kad prie šios akcijos nusprendę prisidėti žmonės neišsigando lietingo ryto, tad drauge važiuosime vardan bendro tikslo, kad mažieji dviratininkai galėtų treniruotis geresnėmis sąlygomis ir savu metu garsintų mūsų šalies vardą“, - sakė Modesta, Lietuvai atstovavusi Pekino olimpinėse žaidynėse 2008 metais.

Gerai nusiteikę labdaros akcijos dalyviai, kurių susirinko apie 30, numynė 70 km.

Specialiai į Vilnių dėl šio renginio atvyko ir Italijoje gyvenanti pasaulio čempionė, Tour de France bei Giro d'Italia varžybų nugalėtoja Edita Pučinskaitė. Savo širdies draugės idėją palaikė ir dviračiu mynė britų verslininkas John Caudwell, taip pat Vita ir Gediminas Degučiai, Viktorija Siegel ir kiti.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2019-09-22 11:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jau ir išsiskyrė tik nenori sakyt
Atsakyti
0

D
Dangutė
2019-09-22 16:38:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nežinau, ką gero Lietuvai padarė šios asabos. Apie jas rašoma ir rašoma. Pas mus tiek bėdų ir vargo, geriau rašytumėt apie tai kaip žmonės išgyvena šioje ubagų žemej

Atsakyti
-1

d
donis
2019-09-22 15:21:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
aisku kad atsibodo valentaite magnatui o bunkus neatrodo kvailai salia tos savo siegel nes abu yra baisus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų