Mikalausko dukra papasakojo apie tėčio susidūrimus su policija

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ viešėjęs operos solistas Liudas Mikalauskas sulaukė Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio siurprizo. Laidos vedėjai nusprendė patikrinti, kaip gerai operos solistas pažįsta savo dukrytę Gintarę ir surengė klausimų-atsakymų išbandymą.

Visa „Gero vakaro šou“ studija leipo juokais išgirdę apie slaptus L. Mikalausko pomėgius, kokie netikėti svečiai lankosi šeimos namuose ir ką Gintarė norėtų uždrausti daryti tėčiui:

„Aš nenoriu, kad tvarkytų žaidimų kambaryje, nes ten viskas būna sujaukta. Labai nesmagu būtų, kad ateitų, bet jis visada ateina“, – piktinosi L. Mikalausko dukra.

Gintarei paantrino ir netikėtai kadre pasirodžiusi jos draugė: „Jo, nes jis paslepia kažkokias barbes ir mes nerandame“, – nuoskaudas liejo mergaitė.

Bet tai – ne vienintelė problema, kurią spėjo pastebėti L. Mikalausko dukra. Pasak mergaitės, jis ne tik mažai miega ar vėluoja į darbą, bet kartais susiduria ir su policijos „mikrofonais“. Išgirdęs apie tokią operos solisto problemą, M. Stasiulis juokaudamas paklausė „Gero vakaro šou“ studijos žiūrovų, ar galima vaiką palikti L. Mikalauskui.

Kas tie „mikrofonai“ ir ką dėl vaiko globos nusprendė studijos žiūrovai žiūrėkite vaizdo įraše.

Laida „Gero vakaro šou“ trečiadieniais 19:30 per TV3!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų