Atskleista dar viena Markle gudrybė: paviešinti dokumentai atskleidė nemalonią tiesą

Pavasarį princo Harry žmona hercogienė Meghan Markle pakliuvo į kritikų taikinį, kai slapta privačiu lėktuvu išvyko į Niujorką atšvęsti itin prabangių savo kūdikio sutiktuvių. Ir nors atrodė, kad ši tema jau baigta, o hercogienė gavo daugybę pamokų, kai kas ir vėl iškilo į viešumą.

Meghan Markle (nuotr. Vida Press)
7

Slapti dokumentai atskleidė dar vieną M. Markle triuką.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleista dar viena Markle gudrybė: paviešinti dokumentai atskleidė nemalonią tiesą

Ištikimiausi karališkosios šeimos gerbėjai prisimena nuotraukas, kuriose M. Markle iš savo viešbučio Niujorke atrodo bandanti išsmukti slapta – neva kuo įmanoma labiau vengdama papildomo jau ir taip ir didelio fotografų dėmesio.

Ir nors niekam abejonių dėl to nekilo, tiesa, pasirodo, visai kitokia. Anot užsienio žiniasklaidai paviešintų slaptų dokumentų, hercogienė specialiai pasirinko išeiti ne pro pagrindinį, o pro šoninį viešbučio, kuriame buvo apsistojusi, išėjimą.

Nutekintuose dokumentuose buvo rašoma, kad tokį sprendimą M. Markle priėmė todėl, kad bent jau paparacų padarytose nuotraukose atrodytų, kad ji dėmesio stengiasi išvengti. Kitu atveju, anot jos, būtų atrodę, kad visu tuo žiniasklaidos dėmesiu ji paslapčia mėgaujasi.

REKLAMA

Visa tai reikštų, jog M. Markle jau tada žinojo, kokį pasipiktinimą užtrauks jos perdėtai prabangus kūdikio sutiktuvių vakarėlis. Negana to, dokumentuose buvo pažymėti ir visi restoranai bei vietos, kurias tąkart aplankė hercogienė – juos taip pat buvo siekta išlaikyti paslaptyje, kad nė vienas fotografas negebėtų jos užtikti.

 


Rašyti komentarą...
c
chimp tyrone
2019-09-15 07:24:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
porch monkey
Atsakyti
0

V
Vitalijus
2019-09-21 09:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šūdų krūva,nebeturit ką rašyt jau... Antraštėm priviliojat skaitytoją o rašot apie orą...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų