Vaikas nevalgo sveiko maisto? Žaismingi būdai nustebinti mažuosius

Ką daryti, kad sveiką maistą vaikas valgytų su malonumu? „La Maistas“ kulinarinės laidos šefai Vylius Blauzdavičius ir Tomas Rimydis bei maisto tinklaraštininkė Natalija Kurganovė dalinasi originaliais būdais, padėsiančiais nustebinti vaikus ir sužadinti jų apetitą.

Nuotraukos LaMaistas.lt redakcijos

Natalija Kurganovė pataria, kaip vaiko priešpiečių dėžutę paversti ypatinga.

Pirmasis būdas – žinutė ant banano. „Dantų krapštuku užrašote kokią norite žinutę arba išraižote piešinuką ant banano žievės ir po valandėlės ant banano toje vietoje atsiranda smagus užrašas“, – kalba tinklaraštininkė.

Antrasis būdas. Vietoj to, kad kiekvieną ingredientą pjaustyti paprastai, galima tam panaudoti sausainių formeles ir sūrį ar kitus pasirinktus produktus išpjaustyti žaismingomis formomis.

REKLAMA

Trečiasis patarimas – paėmus maišelį, į kurį paprastai dedate sumuštinį, priklijuokite žaismingas akytes, nupiešti veidelį ir jūsų sumuštinis jau turi smagią šypsenėlę.

Rezultatą, kaip Natalijai pavyko paįvairinti priešpiečių dėžutę, išvyskite vaizdo įraše.

Tomas Rimydis pataria, kaip natūraliai nuspalvinti tešlą.

Vaikams, kad būtų žaisminga, galima nuspalvinti tešlą, iš kurios kepsite blynus, vaflius ar ką tik sugalvosit. Tešlos nuspalvinimui rinkitės trintas mėlynes, trintus špinatus ar burokėlių sultis.

„Į tešlą įmaišius šiuos ingredientus labai lengvai gausite spalvotą tešlą. Mėlynės tešlai suteiks švelnios melsvos spalvos, burokėlių sultys tešlą pavers rožine, o špinatai nudažys žaisminga žalia spalva. Taip patiekalas bus įdomesnis, ryškesnis“, – patarimais dalinasi šefas.

Kokias spalvas šefui pavyko išgauti paįvairinant tešlą, žiūrėkite vaizdo įraše.

Vylius Blauzdavičius pataria, kaip pagaminti naminį žemės riešutų sviestą.

Namuose, vos per kelias minutes be didelių pastangų galite pasigaminti maistingą žemės riešutų sviestą, o receptui prireiks tik riešutų, šiek tiek druskos ir blenderio. Šis riešutų sviestas gali paįvairinti daugybę patiekalų ir vaikams tapt sveiko deserto alternatyva.

Kaip patiems pasigaminti riešutų sviestą, žiūrėkite vaizdo įraše.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų