Realybės šou išgarsėjęs Dūmas televiziją jau pamiršo: save atrado kitur

Muzikiniame realybės šou projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Donatas Šimkus–Dūmas džiaugiasi mėgstamu darbu, kuriuo užsiima jau nemažai laiko ir teigia, kad yra atradęs savo sritį.

Donatas Šimkus–Dūmas (tv3.lt fotomontažas)
9

Prieš dvylika metų vyras buvo populiarumo viršūnėje, atliko skandalingas dainas bei buvo geidžiamas daugybės merginų. Tačiau po projekto jis dingo iš viešumos ir pradėjo naują veiklą.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Šimkus–Dūmas

Nuo šou pasaulio nepabėgsi

2007 metais prasidėjo trečiasis „Kelias į žvaigždes“ realybės šou, kuriame trečią vietą užėmė Donatas Šimkus–Dūmas. Tuo metu Dūmui prognozavo populiarumo viršūnę, jis buvo mėgstamas publikos. Nors, atrodė, kad jam sėkmė šypsosi, tačiau jis nusprendė palikti didžiąją sceną.

Donatas pasakoja, kad šiuo metu jam tikrai netrūksta televizijos, jis džiaugiasi, kad save realizuoti gali dirbdamas renginių vedėjumi. „Televizijos nepasiilgstu. Aš dabar esu labai laimingas, kad esu suradęs mėgstamą darbą. Galvoju, kad man šis darbas yra daug smagesnis negu koncertavimas scenoje. Aš dirbu su profesionalia komanda, mane supa išsilavinę žmonės, važiuojam į gražiausias vietas, vilas, sodybas. Man tai labai patinka. Mes visi labai mylim savo klientus ir gerbiam publiką.“

REKLAMA

Vyras šiuo metu drauge su kolegomis rengia vestuves, jubiliejus, įmonių vakarėlius, išleistuves, krikštynas bei kitus uždarus pramoginius renginius. Nors jis pasakoja, kad pagrindinis darbymetis būna vasarą, tačiau ir ne sezono metu darbo tikrai netrūksta. „ Jei dirbsi gerai, tuomet darbo tikrai netrūks. Iš visų jėgų bandau padaryti taip, kad darbo netrūktų visus metus. Aš iš to gyvenu ir pragyvenu“, – sako Donatas.

Žinomumas ir televizija

Nuo trečiojo šou finalo praėjo kiek daugiau nei dvylika metų. Laikui bėgant žmonės pamiršta apie buvusias realybės šou žvaigždes, todėl jis pasakoja, kad jo gatvėje gerbėjų minia tikrai neužpuola. „Aš dabar ir pats išvaizda kardinaliai pasikeitęs, praėjo jau dvylika metų, todėl to atpažinimo gatvėje tikrai nebėra. Tačiau čia yra Lietuva, švogerių kraštas. Aš turiu išskirtinius veido bruožus. Mano nosis yra tokia įdomesnė, todėl, manau, kad mane lengvai įsimena“, – teigia Dūmas.


Rašyti komentarą...
S
Staska
2019-09-05 15:25:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot ''dūmelis'' . Ir kas galėjo pagalvot, o atrodė vėjo pamušalas.
Atsakyti
-1

J
Japapa
2019-09-04 22:56:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maladec!
Atsakyti
-3

x
xwytas
2019-09-05 09:08:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Simkau tu fainuolis.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų