Moteris, atstūmusi seksualųjį DiCaprio: priežastis – neįtikėtina

Holivudo dievukas Leonardo DiCaprio yra laikomas vienu seksualiausių ir patrauklausių planetos vyrų, o apie galimybę su juo persimesti bent keliais žodžiais svajotų daugybė merginų. Vis dėlto ką darytumėte, jei žavusis aktorius jums netgi pasiūlytų permiegoti?

Leonardo DiCaprio ir Whitney Port (tv3.lt fotomontažas)
20

Vienos dizainerės bei realybės šou žvaigždės pasakojimas sudomino tūkstančius.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris, atstūmusi seksualųjį DiCaprio: priežastis – neįtikėtina

Visai neseniai podkasto „With Whit“ metu Whitney Port atskleidė neįtikėtiną istoriją, nutikusią prieš 10 metų. Pasirodo, kad nors anksčiau šią savo istoriją ji yra pasakojusi artimiesiems, niekas ja netikėjo: „Šią istoriją noriu žmonėms papasakoti jau metų metus. Tačiau atrodo, kad kiekvienąkart, kai pasakoju tai draugams, niekas manimi netiki“.

Pasirodo, kad viskas įvyko dar 2009-aisiais, viename iš Niujorko klubų. Tądien Whitney susipažino su Rihanna, o vėliau ir Leo, su kuriuo apsikeitė telefono numeriais.

Dizainerės teigimu, jie netgi pusę metų praleido intensyviai susirašinėdami, o vėliau garsusis aktorius panoro, kad viskas pakryptų kiek intymesne linkme, todėl jis pakvietė ją užsukti pas save į namus. Ir nors daugelis moterų to nesuprastų, Whitney jam atsakė neigiamai.

REKLAMA

„Pernelyg nervinausi – niekuomet nesu turėjusi vienos nakties nuotykio. Nenorėjau būti su juo viena“, – sakė mergina.

Tiesa, įdomu tai, kad Whitney tuo metu tebuvo 24 metai. Tai reiškia, kad progos ir vėl apsilankyti L. DiCaprio namuose moteriai gali ir nebebūti, mat aktorius yra žinomas dėl to, jog nesusitikinėja su vyresnėmis, nei 25 metų moterimis.


Rašyti komentarą...
B
Beda
2019-08-21 15:54:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnio pavadinimas neatitinka tikroves. Koks jis seksualus??? Kai pries 30 m titanike nusifilmavo, tada buvo seksualus. O dabar susenes, nutukes dedule, tik kad turtingas...
Atsakyti
-6

P
Patyręs
2019-08-21 15:51:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvė tokio šanso nepraleistų. Turbūt liks apsišaukusi dizainere... O gal būtų išlikusi lovų kultūros istorijoje kaip popmemuarų autorė.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų