Pernavas parodė ištreniruotą kūną: gerbėjai negaili pagyrų

Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas dar anksčiau viešai yra paskelbęs, kad sportas – viena didžiausių jo aistrų, o visai neseniai tuo galėjo įsitikinti ir jo socialinių tinklų sekėjai.

Linas Pernavas su žmona Jūrate (Greta Skaraitienė/Fotobankas)
14

Žinomas vyras pasidalijo kadrais iš Nidos, kuriuose matyti puikiai ištreniruotas jo kūnas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pernavas parodė ištreniruotą kūną: gerbėjai negaili pagyrų

Kartu su žmona Jūrate įsiamžinęs L. Pernavas parodė ištreniruotą kūną bei trumpai brūkštelėjo: „Paskutinė diena prie jūros“.

Gerbėjai netrukus suskubo girti L. Pernavo žerdami jam komplimentus. „Kada taip atrodys bent 10% policininkų?“, „Pagarba“, „Gerbiu“ – rašė komentatoriai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie savo meilę sportui bei asmeninio gyvenimo detales L. Pernavas yra užsiminęs ir pernai rudenį, kai dalyvavo laidoje „Gero vakaro šou“.

L. Pernavas tąkart prisipažino, kad namie vadovauja ne jis. Vyras teigė, kad namie jis – tik pavaldinys, „stažuotojas“ – policijos terminais kalbant. „Namuose viskas gerai – aš klausau žmonos. Ji policininkė ir turi tazerį“, – juokavo jis.

Taip pat jis papasakojo ir apie vieną didžiausių savo pomėgių – sportą. L. Pernavas sportuoja beveik visą gyvenimą – štangą į rankas paėmė būdamas aštuntoje klasėje ir aktyviai sportuoja iki pat šiol.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2019-08-16 08:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai , kad policijos vadovas yra fizinio kūno pavyzdys kitiems policininkams, nors nusisėdėjusių ,nutukusių ir išklyšusių dar nestinga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų