Keistas Middleton prašymas suglumino draugus: žinojo, kas jos laukia

Dabar princas Williamas ir jo mylimoji Kate Middleton džiaugiasi be galo gražia šeima, tačiau tie, kurie domisi karališkosios šeimos gyvenimu žino, kad praeityje jiedu išgyveno ir ne vieną skaudžią santykių dramą.

Kate Middleton ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
9

Tiesa, pasirodo, kad tuo, jog taps princo žmona, Kate neabejojo niekuomet.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Keistas Middleton prašymas suglumino draugus: ruošėsi svarbiai rolei

Daugiau nei prieš 11 metų „Sunday Express“ karališkosios šeimos reporteris Adamas Hellkikeris rašė, jog Kate į visus savo draugus kreipėsi su vienu prašymu. Pasirodo, kad su princu Williamu tada dar tik susitikinėjusi moteris reikalavo, kad draugai imtų ją vadinti Catherine – anot jos, taip ji atrodytų kur kas rimčiau.

Minėto reporteriu teigimu, tai buvo tik vienas iš intriguojančių ženklų, kuris rodė, kad K. Middleton ruošiasi savo „ateities rolei“.

Tiesa, iki tol, kol princas paprašė jos rankos, Kate teko palaukti dar kelis metus – Williamas ir ji susižadėjo tik 2010-ųjų lapkritį.

Vis dėlto nuo pat pirmųjų pažinties su princu dienų, Kate į jųdviejų ryšį žiūrėjo be galo rimtai. Pasirodo, kad po kurio laiko save vadinti ne Catherine, o Kate, ji draugams leisdavo tik tada, kai šie norėdavo būti itin meilūs ar būdavo linkę pajuokauti.

REKLAMA

„Visi žinojome, kad Kate ir Williamas susituoks, tačiau kai išgirdome prašymą į ją kreiptis Catherine, buvo kiek nustebę. Ėmė darytis labai aišku, kad ji puikiai suvokia savo poziciją“, – tąkart artimas K. Middleton šaltinis pasakojo reporteriui.

Įdomu tai, kad nuo vaikystės Kate visi vadino Catherine – minėtas vardo trumpinys atsirado tik jai besimokant universitete.

 


Rašyti komentarą...
W
W
2019-08-13 11:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keit- grazi, protinga, elegantiska. Ji- nuostabi visom prasmem.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų