Pugačiovos įrašas ne juokais išgąsdino gerbėjus: užminė mįslę

Legendinė Rusijos atlikėja Ala Pugačiova nejuokais išgąsdino savo gerbėjus. Ji socialiniame tinkle paviešino  nuotrauką, kurioje pavaizduota gedulo žvakutė.

Ala Pugačiova (nuotr. Instagram)
10

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ji užvirė pasipiktinimo bei nerimo audrą.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ala Pugačiova

Legendinė atlikėja po nuotrauka rašė: „Sudie, Ala!“, o po prierašu  – gedulinga degančios žvakės nuotrauka.

Po šio įrašo žmonės ėmė galvoti, jog ją ištiko nelaimė. Tačiau pasirodo, kad šis įrašas skirtas Centrinės universalinės parduotuvės mados direktorei Alai Berber, nes ši mirė. 

Šis legendinės dainininkės įrašas sulaukė ir daug piktų replikų bei nepasitenkinimo. Vieni gerbėjai rašė: „Ala Borisovna, mieloji, atsargiau rinkitės žodžius! Pusę šalies išgąsdinote. Tegul A. Berber žemelė būna lengva, o jums, žvaigžde mano, linkiu ilgų gyvenimo metų ir sveikatos!“, o kiti teigė, kad pamanė, jog nelaimė ištiko pačią Alą Pugačiovą. „Dabar visi pagalvos, kad mirė A. Pugačiova. Keistai parašyta. Patikslinkite!“ – rašė internautai.

REKLAMA

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad popscenos primadona Ala Pugačiova jau ne pirmą kartą ne juokais išgąsdina savo gerbėjus. Šių metų sausio mėnesį laidos „Šiandien vakare“ filmavime dalyvavusi atlikėja atvyko pagerbti buvusio bičiulio, kompozitoriaus Igorio Nikolajevo, tačiau kiek vėliau pasijuto blogai. Moteris tikino, kad pradėjo peršti gerklę, ji pradėjo dusti ir springti.

Vos tik tai pajutusi A. Pugačiova suprato, kad filmavime negalės išbūti iki galo, dėl to iškart nuskubėjo į užkulisius. Nors daugelis nesuprato, kodėl tai nutiko atlikėjai, vėliau paaiškėjo, kad dusulį sukėlė studijoje purkštas dirbtinis sniegas.

Tvirtinama, kad A. Pugačiova po šio incidento nusprendė atsisakyti dirbtinių dekoracijų savo išskirtinio koncerto metu, kad išvengtų panašių nemalonumų.

 


Rašyti komentarą...
J
Jurate
2019-08-09 11:32:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Verber, o ne Berber, beraščiai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų