Hitus vieną po kito kuriantis Prūsaitis atviras – vienas bruožas jam labai svarbus

Hitus „39“, „Norim šokt“, „Mes surandam namus“ sukūręs marijampolietis atlikėjas Saulius Prūsaitis, atrodo, žino muzikos, kuri patiktų visiems, paslaptį. Būtent savo patirtimi ir paslaptimis jis dalijasi su žiūrimiausio muzikinio projekto „X faktorius“ dalyviais.

Saulius Prūsaitis (tv3.lt fotomontažas)
14

„X faktoriaus“ anonso filmavimo aikštelėje sutiktas Saulius neslėpė geros nuotaikos – kur jis, ten nesibaigiantis vakarėlis, juokas ir neblėstančios šypsenos.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Saulius Prūsaitis pasidalijo savo patarimais

Atlikėjas naujienų ir pramogų portalui tv3.lt papasakojo, kas svarbu, norint tapti geru atlikėju, bei pasvarstė, kuo užsiimtų, jei muzikinis atlikėjo kelias pasibaigtų.

Sauliau, viena daina po kitos, atrodo, kad žinote tikrą hitų kūrimo paslaptį. Kokia ji?

Visi mato tik ledkalnio viršūnę – per tą laiką būna pagaminama daug kūrinių, tačiau jie neišleidžiami, o gal išleidžiami ir sudedami į albumą. Kiekvieno kūrėjo karjeros metu ateina suvokimas kas tu, ką darai, kiek tau reikia valandų pasėdėti – dalykai, kai pradedi suvokti. Aš žinau, kad turiu pastoviai atlikti tam tikrus dalykus, kad atsirastų galimybė, jog tai atsitiktų. O po to tikiesi... Galvoji, kad kiekviena daina, nes ji tavo kurta, bus hitu, o kažkurią iš jų tauta pasiima.

REKLAMA

Kokių patarimų turėtumėte norintiems tapti žvaigžde?

Parodyk, kad tu tapsi žvaigžde. Kad tu be galo to nori, kad tu ja gali tapti. Jei tu nerodysi šito, niekas kitas iš tavęs to neprašys. Taip nebus. Čia yra asmens su savimi santykis, gyvenimo kelias. Medikais juk irgi ne šiaip sau tampama. Turi būti tikslas, kryptis, pajutimas, kad tave tai traukia. Man labai imponuoja, kai matau, jog žmogus yra užsispyręs.

Visuomet kalbame tik apie talentą... Kiek reikia įdėti darbo, o kiek reikia turėti talento?

Tikras talentas yra tikras talentas. Jis duoda apie jį suprasti pats, kaip veiksnys, kaip fenomenas. Tas fenomenas padeda ir maisto ruošoj, ir interjere, ir muzikoje – tikrai talentingi žmonės yra talentingi visur. Jie turi impulsą, kad daro gražius dalykus. Kalbant apie netikrą talentą, tada praktinė pusė ima viršų.

## UArticlesInsert_Video_getVideo_yt / NWPJLjJkRt8 ##

Koncertas po koncerto, gastrolės po skirtingus šalies miestus – kaip nepervargstate?

Reikia mąstyti, reikia nepamiršti valgyti, savimi rūpintis. Tai yra didelis krūvis, kartais ir pats nesuprantu, kaip viską atlaikau. Buvo trys koncertai, laukia keturi... Aišku, galvoju ir apie visą kolektyvą, kad nesu vienas scenoje, todėl man labai gera būti su visa grupe, komanda scenoje. Suprantu, kad ir jiems yra didelis iššūkis turėti tiek daug koncertų. Suprantu, ką darau, kad visa tai tęstųsi. Miegoti, nekilnoti, nenešioti. Namuose man leidžia pabūti tyloje, aš paprašau, kad man leistų pagulėti. Aišku, po koncertų iš inercijos sugebu nueiti į parduotuvę, aprūpinti buitį, o tada paguliu, išsimiegu, ilsiuosi.


Rašyti komentarą...
K
Klonas
2019-08-11 10:03:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiškauskas-2
Atsakyti
0

M
Mao
2019-08-13 06:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suvalkieti nuimk gaza
Atsakyti
0

j
jonas
2019-08-15 08:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
"hitus"...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų