Rūsyje kiauras paras leidęs Samas atviras – viską padarė savo rankomis

Hitų „Tarp Europos ir Honkogo“, „Kas iš to?“, „Akli kariai“ atlikėjas Saulius Urbonavičius-Samas – tikras pramogų pasaulio ryklys. Žymus vyras jau ne vieną dešimtmetį yra sutinkamas įvairių renginių užkulisiuose, kur jis prodiusuoja ir rūpinasi didžiausiais projektais Lietuvoje. Vienas jų – „X faktorius“.

Saulius Urbonavičius-Samas (tv3.lt fotomontažas)
22

Samą surasti vasaros metu nebuvo sudėtinga – vyras sukiojosi „X faktoriaus“ anonso filmavimo užkulisiuose, todėl pasidalijo savo mintimis ir nusikėlė kelis dešimtmečius atgal į savo karjeros pradžią.

 

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Saulius Urbonavičius-Samas prisiminė kūrybos pradžią

Sauliau, „X faktoriaus“ dalyvių vidutinis amžius siekia maždaug 20 metų. Kokį save prisimenate tokio amžiaus?

Aš buvau revoliucionierius. Buvau pilnas noro kovoti už saviraiškos laisvę, buvau įnikęs į menus – tapyba, studijavau ir, žinoma, muzika visada buvo šalia. Kai tik buvo įmanoma, reiškiausi visaip, per tapybą, o atėjus pertvarkai ir atlaisvėjus diržams pradėjom iškart groti ir išsakyti savo idėjas per muziką.

Kokia buvo jūsų muzikinio kelio pradžia?

Tada mes nieko negalvojome. Tuo metu norėjome išsireikšti, buvome pilni idėjų, norėjome viską padaryti gerai. Mes turėjom visko išmokti patys, nebuvo taip, kaip dabar, jog yra „X faktorius“, kur kažkas gali parodyti kelią. Mes tik per žiūronus žiūrėjome į užsienio žvaigždes ir žavėjomės, bet nežinojome nei kaip tai padaroma, kiek tai kainuoja prakaito ir pinigų. Mes patys viską savo rankomis padarėme – dirbome dieną, naktį, supratome, kiek visko reikia įdėti, kad ta grupė egzistuotų.

REKLAMA

Saulius Urbonavičius-Samas (nuotr. Organizatorių)

Ar daug laiko praleisdavote su „BIX“ kurdami muziką?

Gyvenau studijoje – rūsyje grojome visą parą, tai buvo vienintelis užsiėmimas, kuris buvo gyvenime, į kurį nėrėme stačia galva. Tik tokiu atveju gali gauti atpildą. Jei tai bus tau tik truputėlis, tai nieko nebus. Reikia daryti 100 procentų.

Jei nutiktų taip, kad nebegalėtumėte dainuoti, kur Samo galėtume ieškoti?

Aš dėkingas Dievui, kad man davė daugiau gebėjimų – aš galiu sugrįžti prie tapybos, nes tai buvo labai svarbus mano gyvenimo kelias. Tai buvo rimtas pareiškimas į meną. Jis vis dar yra viduje, aišku, reikėtų susigrąžinti techniką, kuri sugrįžtų tik su darbu.

Man labai patinka televizija, kuri atsirado mano gyvenime, ji įkvėpė mane daugeliui dalykų. Tie projektai, su kuriais dirbu, yra laimės dalykas. Pradėjau nuo „Dangaus“, dirbau „Tangomanijoje“... Tai buvo laida, kuri tapo kultine. Visa tai buvo nuostabu, nes šalia muzikos, apie muziką, apie kūrybą, apie tai, kaip įdomiai pateikti dalykus. Tai yra mano stilius. Tai, kas vizualu, kas yra muzika, kas yra dainavimas, judesys, čia – mano stichija. Aš – kūrybos žmogus. Nepražūčiau!


Rašyti komentarą...
Y
Ygg
2019-08-09 15:07:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joa zmogau , zinok yra zmoniu kurie zino kaip buvo is tiesu.
Atsakyti
0

S
Saulė
2019-08-08 19:48:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saulele, buvai atsiprašant "prasimyžęs", kol dirbai Tangomanijoj, kiti tempė tavė už ausų. Dingdavai parom, nei ex žmona, nei kiti nežinodavo kur tūsiniesi..........
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų