Tylą nutraukusi Šalčiūtė ryžosi itin atviram interviu: apie tikrą amžių, meilę, santuoką ir ateities planus

Vieni ją dievina, kiti – nemėgsta, tačiau ją žino ir apie ją kalba beveik visi. 175 tūkst. sekėjų armiją „Instagram“ tinkle ir 258 tūkst. gerbėjų „Facebook“ turinti Monika Šalčiūtė ilgus metus buvo viena populiariausių merginų Lietuvoje – jos netrūko įvairiose televizijos laidose ir renginiuose, ją kalbino garsiausi žmonės šalyje, tačiau atėjo metas, kai ji atsitvėrė tylos siena.

Atviram ir išskirtiniam interviu naujienų ir pramogų portalui tv3.lt atsivėrusi socialinių tinklų žvaigždė tvirtino, kad dabar ją pasikviesti į interviu nebėra taip lengva kaip anksčiau.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Šalčiūtė davė išskirtinį interviu

„Iš tikrųjų, mane yra sunku prisikviesti, nes aš per daug neapsikraunu. Nežiūriu į tai labai atsakingai, jei neturiu nuotaikos – aš neisiu. Man dažnai nuotaikos nebūna ar šiaip koks PMS, tai galvoju „ai, tiek to, nenueisiu“. Taip gaunasi, kad yra sunku mane prisikviesti. Faktas, aš pakankamai užimta, aš visąlaik susirandu kažkokios veiklos“, – sakė M. Šalčiūtė.

Mergina taip pat pridūrė, kad darbas socialiniuose tinkluose tikrai nėra toks lengvas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ji ne vieną valandą skiria tam, kad bendrautų su savo sekėjais – atrašo į jų žinutes, sveikina su gimtadieniu. Visgi pati Monika neslėpė, kad buvo toks metas, kai susitvarkyti su milžinišku kiekiu gerbėjų žinučių ji tiesiog nebepajėgė. Tada jos brolio ištarti žodžiai įstrigo ilgam ir pakeitė Monikos požiūrį.

REKLAMA

Monika, tu negali ignoruoti žmonių. Jei tu ignoruosi, pradės ignoruoti tave“. Tada aš ir vėl susiėmiau, per savaitę atrašinėjimui dabar skiriu apie 3 valandas“, – teigė socialinių tinklų žvaigždė.

Tiesa, atvirame valandos trukmės interviu Monika papasakojo ir apie prieš dvejus metus užsimezgusius romantiškus santykius su mylimuoju Dovydu Bagdonu, jų pykčius ir ateities planus.

Monika taip pat atskleidė savo svajonę, kurią greitu metu norėtų išpildyti, papasakojo apie praeities konfliktus su Agness Landau bei Jolanta Leonavičiūte, atvirai kalbėjo apie išgyventą depresiją ir norą dingti iš interneto.

Daugiau apie Monikos gyvenimą bei ateities planus galite išgirsti valandos trukmės interviu.

 


Rašyti komentarą...
S
Someguy
2019-08-06 00:57:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Peržiūrėjęs 5min pajutau, kai mano IQ nukrito iki plintuso lygio.
Atsakyti
0

S
Saltiena
2019-08-04 20:39:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu pažiūrim ką dar apie salciute nežinom?
Atsakyti
0

R
Rita
2019-08-06 13:03:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu blemba pradzioj dar ramiai kalbejo nu bet paskui.....keiksmazodziai,kalba visiskai vaikiska.nu neturiu ka pridurt....tas zargonas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų