Sunku atskirti: lietuvė per akimirką virto Lopez kopija

Makiažas – neatsiejama daugelio moterų ir merginų kasdienybės dalis. Kol vienos mėgsta labai švelnius makiažus, kurie paryškina tik veido bruožus, kitos ryžtasi kur kas rimtesnėms transformacijoms.

Olesia Žuravliova virto Jennifer Lopez (tv3.lt fotomontažas)
12

Vizažistė Olesia Žuravliova savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo transformacija, kuri sulaukė gausybės internautų dėmesio.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Olesia Žuravliova virto Jennifer Lopez

„Šį kartą mano sekėjai nubalsavo, jog turėčiau transformuotis į dainininkę bei aktorę Jennifer Lopez. Šis įvaizdis reikalavo mažiausiai grimo elementų ir viskas buvo atliekama naudojant dekoratyvinę kosmetiką, tad, ko gero, šis buvo sudėtingiausias įvaizdis, kurį man teko atlikti.

Neslėpsiu, Jennifer Lopez buvo mano labai laukta žvaigždė. Po Jack Sparrow transformacijos be proto laukiau šio pasikeitimo. Juk vienas malonumas turėjo būti pasiversti į Jennifer Lopez.

Akys, plaukai, jos išraiška, bet prasidėjus transformacijai supratau, kad sunkiausia dalis atkartojant makiažą būti panašia į ją. Kuo labiau sukurdavau panašų akių makiažą, tuo labiau mano pačios akių forma keitėsi ir prasilenkdavo su Jennifer Lopez akių forma. Kai pradėjau pozuoti, supratau, kad mano akys apvalios, didelės ir sunkiai susiaurėja ir iš žaismingo žvilgsnio tapdavo seksualiu.

Ką jau kalbėti apie mano tamsius antakius, kurie visiškai neatitinka JLo antakių formos. Kaip visuomet, buvo smagu išeiti iš komforto zonos“, – tvirtino vizažistė.


Rašyti komentarą...
R
R
2019-07-24 01:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šlykštūs jūs lietuviai esat, baisu skaityti tokius komentarus. Mergina daug darbo į tai įdėjo, ir esme buvo parodyti pastangas, ir kaip galima žaisti su makiažu. O ka jūs komentuojat...
Atsakyti
-1

N
Nat
2019-07-22 18:15:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atskirti galima
Atsakyti
0

a
agniete
2019-07-22 13:10:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
TIKRAI NEVIRTO. buk rami
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų