108 kilometrų moterų iššūkyje – ironiškai dramatiškas specialiųjų reporterių ekipažas

Palangoje nuo pat ketvirtadienio ryto gaudžia automobilių varikliai – čia vyksta 20-osios „Aurum 1006 kilometrų“ lenktynės. Tiesa, antrąkart organizuojamas ir „108 kilometrų moterų iššūkis“, kuriame savo jėgas išbandys ir portalo tv3.lt komandos ekipažas „tv3.lt – greitos skyrybos“.

„tv3.lt – greitos skyrybos“ moterų ralio komanda (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)
6

Greitas gyvenimas, greita meilė, greitos ir skyrybos – šiais metais siautėjusi žinomų Lietuvos žmonių skyrybų epidemija privertė apie tai susimąstyti. Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt žurnalistėms kilo mintis ironišku ir įtaigiu būdu atkreipti dėmesį į šią problemą. Ekipažo „Greitos skyrybos“ merginos pasirinko pasitikinčios, žavios ir stiprios moters įvaizdį, kuri gali įveikti bet kokias kliūtis ir sunkumus – ne tik trasoje, bet ir gyvenime.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „tv3.lt – greitos skyrybos“ moterų ralio komanda

„Greitis reikalingas tik lenktynėse, gyvenime neskubėkime ir mėgaukimės akimirkomis”, – sako naujienų ir pramogų portalo komandos „Greitos skyrybos” narės Elena, Justė Simona ir Asta.

Rytoj praūš turbūt ryškiausias, stilingiausias ir puošniausias „Aurum 1006 km lenktynių“ renginys – „108 kilometrų moterų iššūkis“. Savo jėgas trasoje išbandys net 80 moterų komandų. Orientacinio ralio metu moterų ekipažams reikės pademonstruoti ne tik vairavimo įgūdžius, bet ir greitą orientaciją – jos turės naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga, kad atliktų organizatorių paruoštas užduotis. „tv3.lt – greitos skyrybos” komanda važiuos KIA CEED automobiliu.

„Mūsų kasdienis darbas – pateikti šviežiausias naujienas portalo skaitytojams. Gaila, tačiau pastaruoju metu beveik nebuvo tokios savaitės, kai netektų sužinoti apie kurios nors žinomos šeimos skyrybas. Jų šiemet kaip niekuomet daug – skiriasi ne tik dešimtmečius kartu išgyvenusios poros, bet ir tos, kurios kartu neišbuvo nė metus. Kai kurios skyrybos atrodo kaip gerai apgalvotas žingsnis, kai kurios – skubotas, kai kurios – gausiai apipintos intrigomis ir skandalais, o kai kurios paslaptimi lieka ir portale dirbantiems žurnalistams“, – sakė „tv3.lt – greitos skyrybos“ komandos narės Justė ir Elena.

REKLAMA

Skyrybų temą pasirinkusios merginos taip pat nusprendė sudominti ir neįprastu bei akį traukiančiu įvaizdžiu. Merginų apranga šiais metais sutiko pasirūpinti dizainerė Katrina Knizikevičiūtė, kurianti savo prekės ženklą „Bajoras“. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų