Serialo „Pasmerkti“ aktoriai pasuko skirtingais keliais: pasidalijo jautria žinute

Garsių serialų „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“ aktoriai Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn ne tik kino aikštelėje demonstravo šiltus jausmus vienas kitam, bet taip pat ir užgesus kameroms bei šviesoms.

Toma Vaškevičiūtė, Tadas Gryn (tv3.lt fotomontažas)
19

Visgi 5-erius metus kartu prabuvusi pora nusprendė pasukti skirtingais keliais.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tadas Gryn ir Toma Vaškevičiūtė pasuko skirtingais keliais

Pirmoji apie skyrybas prakalbo Toma. Garsi aktorė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka bei užsiminė, ką reiškia, kai tenka paleisti mylimus žmones.

„Kinijoje jau mano gimtadienis. Naktis. Guliu su sraigės seilių kauke ir, žinoma, – daug minčių. Apie Meilę, apie Laiką, apie Kūrybą, apie Gyvenimą iš esmės. Dar mano draugė Jazzu dainuoja per kinišką kolonėlę „we are getting older my Love“. Ko išmokau per šitą Kristaus amžių? Stipriai mylėti, o taip. Meilę jausti ir auginti kaip nesibaigiantį šaltinį, paleisti pačius mylimiausius. Kol kas tai buvo sunkiausia pamoka. Galų gale ji tampa savotiška dovana, bet tam reikėjo daug kantrybės ir nuolankumo.

Su laiko tėkmės greitumu dar nesusitaikau, bet vis daugiau būnu akimirkoje tokia, kokia ji yra, išmokau jai nesipriešinti, tekėti laiku taip, kaip jis tai daro. Kūrybą pažabojau ir prisijaukinau. Išmokau kurdama patirti tikrą džiaugsmą ir lengvumą“, – rašė ji.

tv3.lt su Tadu Gryn susisiekti nepavyko.

 


Rašyti komentarą...
A
2019-07-07 15:48:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gaila, graži pora buvo
Atsakyti
-1

T
Teisingai
2019-07-07 17:58:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavargo laukt kol ves ir paliko...Moterims reikia stabilumo.
Atsakyti
-1

V
Vyga
2019-07-07 18:25:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toma kaip aktore nuostabi. Kai vaidino "Pasmerkti" tai taip tikroviškai, aš taip pergyvenau, kad net perjungdavau kanalą. Toma tikrai puiki aktore. Ji taip naturaliai suvaidina, kad tai vyksta šalia taves čia ir dabar. Ji šaunuole.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų