Liesis nebeslepia: jo širdį užkariavo nauja mylimoji

Turbūt daugelis pamenate grupę „Bavarija“, kuri 1996 metais scenoje pasirodė pirmąjį kartą. Vaikinų grupė tuomet virpino ne vienos merginos širdį, slapta svajodavo už jų ištekėti visos. Tuometiniai grupės nariais buvo trys jauni vaikinai – Vilius, Juozas bei Deivydas.

Juozas Liesis  (nuotr. facebook.com)
11

Be galo didelis moterų dėmesys ir šlovė galėjo susukti vaikinų galvas. Išleidę ne vieną albumą vyrai mėgavosi žinomumu, tačiau dabar vienas iš svajonių jaunikių tituluojamų – Juozas Liesis – atskleidžia, kad jo širdis užimta.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liesis nebeslepia: jo širdį užkariavo nauja mylimoji

Vyras su šypsena veide prisimena šlovės laikus. „Įvairūs tie „Bavarijos“ laikai buvo, yra ir bus. Smagių dalykų prikurta, patirta. Įvairių jausmų išgyventa kartu ir po vieną – nuo džiaugsmo, pasididžiavimo iki nusivylimų“, – atvirauja Juozas.

Grupė surinkdavo pilnas salės gerbėjų, drauge su jais šokdavo tūkstantinės minios. „Iki šiol su „Bavarija“ esam sugroję daugiau nei 500 koncertų. Koncertavom Lenkijoje, Švedijoje, Didžijoje Britanijoje, JAV, bet man įsimintiniausias gal 2003 metais. Nuo sinchroninio žmonių šokinėjimo, linguojančio senamiesčio grindinio Taravos Anikės aikštėje, Klaipėdos Jūros šventėje. Kokia penkiolika tūkstančių žmonių, pilnutėlė aikštė, tūkstančiai pakeltų siūbuojančių rankų, tūkstančiai iš visos širdies dainuojančių balsų. Buvo kažkas sunkiai žodžiais išsakomo. Galingiau gali būti tik Baltijos pajūrio audra“, – apie įsimintiniausią pasirodymą kalba atlikėjas.

REKLAMA

Žinomos grupės nariai neatsigindavo moterų dėmesio, visos trokšdavo už jų ištekėti. Anot Juozo, dėmesio tikrai netrūkdavo, tekdavo net slėptis. „Vienu metu net po kepurėle vaikščiojau atseit vengdamas jo. Sirgau žvaigždžių liga“, – prisipažįsta Juozas. Vyras buvo tikras širdžių ėdikas, tačiau jis viliasi, kad dar ir dabar yra merginų mėgstamas. „Tikiuosi, kad merginų numylėtiniu iki šiol esu. Bent savo dukrai ir mylimajai, jų dėmesio man nepakanka“, – šypteli Juozas, plačiau apie meilės reikalus nekomentavęs. 

Garsios grupės narį lydėjo ne tik šlovė, sėkmė, dėmesys, bet ir skyrybos. Jis buvo susituokęs su televizijos laidų vedėja Egle Skrolyte. Kartu jie susilaukė dviejų vaikų, berniuko ir mergaitės. Šiuo metu vyras pasakoja, jog jis – tėvas pagal grafiką. „Mes apsikabinam aiškiomis savaitės dienom, susitinkame tik kelioms valandoms. Tačiau ir jų pakanka, kad patirtumėm įvairių dalykų. Abu vaikai smalsūs, domisi įvairiausiais dalykais, domisi ir futbolu. Sūnus kiek labiau. Tad kartu pasivaikom kamuolį, pamušinėjam, bandelių nusiperkam, žodinių žaidimų pažaidžiam, padainuojam per Lietuvą pervažiuodami“, – atvirauja atlikėjas.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2019-07-11 20:49:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau toks balamutas
Atsakyti
-4

A
Anzelmute
2019-07-11 21:37:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ojiui koks apsepes diedukas, tikriausiai akla nauja mylimoji ...
Atsakyti
-3

J
JO
2019-07-11 23:30:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas su tais seniais darosi? Ir vėl jaunesnė, paskui dar jaunesnė ir po to nuolatinės skyrybų bylos kaip visada.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų