Serialo „Černobylis“ gerbėjams – išskirtinis turas filmavimo vietose

Visi spėjusieji pamilti serialą „Černobylis“ ar tebeatmenantys kraupius 1986-ųjų įvykius bei visi kokybiško kino gerbėjai sukluskite. Liepos 1-ąją Kaune startuoja specialiai šiam, išskirtinį populiarumą visame pasaulyje spėjusiame pasiekti serialui skirta ekskursija „Černobylis. Kaunas“, rašoma pranešime spaudai.

„Černobylis“ ekskursija (M. Zinkevičiaus nuotr.)
4

Jos metu bus galima ne tik apsilankyti serialo filmavimo vietose, pamatyti ir pajausti unikalią atmosferą filmo režisierių pakerėjusiose erdvėse, bet ir išgirsti tikras ir dar niekur negirdėtas istorijas iš filmavimo aikštelės užkulisių.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Serialo „Černobylis“ gerbėjams – išskirtinis turas filmavimo vietose

Didžiulį susidomėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje sukėlęs ir milijonus žiūrovų prie ekranų prikaustęs kino projektas „Černobylis“, tikriausiai, pelnytai jau dabar galėtų būti vertinamas kaip vienas iš ryškiausių savo žanro projektų šiais metais. Gegužę pradėtas rodyti HBO mini serialas skrupulingai atpasakoja 1986 m. balandžio 26-osios naktį Černobylio atominėje elektrinėje nutikusią, milžinišką mastą ir tragiškus padarinius Ukrainai ir Rytų Europai atnešusią katastrofą bei itin jautriai atskleidžia skaudžius Pripetės miestelio gyventojų likimus tragedijos epicentre.

REKLAMA

Šis serialas sukėlė tikrą susidomėjimo bangą ne tik Černobyliu, bet ir Lietuva bei filmavimo vietomis. Jau dabar, vis daugiau užsieniečių, ypač skandinavų, trykšta noru išvysti siurrealistinį kraštą, kuriame sukurtas „Sostų karus“ serialų reitinge pralenkęs kinematografijos kūrinys. Ir lankosi jie tikri ne žymiausiuose istoriniuose objektuose, bet sovietų gyvenimo būdą primenančiuose butuose, tame laikmety statytuose pilkų daugiabučių kvartaluose, serialo filmavimo vietose ir nori patys patirti, ką reiškė gyventi už geležinės uždangos.

Smalsiausiems – išskirtinis turas į uždarus pastatus Kaune

Žavinga Kauno tarpukario architektūra – Vytauto prospekto atkarpa nuo sankirtos su Laisvės alėja iki „Tautos namų“ – režisieriaus Johan Renck akimis idealiai priminė sovietmečio Maskvą, tad mieste pasirinkta kurti ne vieną sceną. Seni rusiški „Moskvičiai“, „Žiguliai“, „Volgos“, „Zaporožiečiai“ bei pro šalį žingsniuojantys sovietmečiu madinga apranga vilkintys aktoriai traukė kauniečių žvilgsnius 2018-ųjų balandžio ir gegužės mėnesiais kuomet vyko serialo „Černobylis“ filmavimai Kaune.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų