Modelio Andriuškaitės gyvenimą drebina pokyčiai: palieka intrigą

Manekenė Deimantė Andriuškaitė šiandien švenčia 27-ąjį savo gimtadienį, o kartu – ir daugybę pokyčių gyvenime. Mergina šią vasarą ne tik užbaigė vieną svarbiausių etapų, bet netrukus pradės ir naują, o atsipūsti tegalės šią, gimtadienio savaitę.

Deimantė Andriuškaitė (nuotr. Instagram)
28

Ir nepaisant to, kad gimtadienius laiko svarbiomis šventėmis, šįkart Deimantė didelei šventei neturi nei laiko, nei ypatingo noro.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gimtadienį švenčiančios Andriuškaitės gyvenimą drebina pokyčiai: palieka intrigą

Mažiau nei prieš savaitę Deimantė baigė biotechnoligijų magistro studijas KTU universitete. „Studijos buvo nelengvos, džiaugiuosi užbaigusi šį gyvenimo etapą – įdėjau labai daug darbo, laiko ir kantrybės. Turbūt dar sunku patikėti, kad pagaliau viskas baigėsi. Manau, užbaigti mokslus ir magistro studijas yra vienas didžiausių darbų gyvenime. Jaučiuosi turinti pirmąjį sluoksnį pagrindo po kojomis“, – atviravo gražuolė.

Ir nors dabar mergina vis dar švenčia užbaigusi šį gyvenimo etapą, per daug atsipalaiduoti negali. Kaip pati sako, yra pasirašiusi didelių kontraktų su svarbiais mados industrijos vardais.

Jau kurį laiką Lietuvoje retai matoma manekenė savo 27-ąjį gimtadienį taip pat paminės svetur. „Šiais metais švenčiu Italijoje. Kadangi pernai šventė buvo didelė, šiais metais pasirinkau ramų poilsį, o be to ir nesinorėjo triukšmingo vakarėlio, nes esu šiek tiek pervargusi nuo magistro studijų baigimo ir intensyvaus fotosesijų grafiko“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Paklausta, ar mėgsta staigmenas, D. Andriuškaitė neslėpė, kad jos jai patinka, o ir sulaukusi ji jų yra įvairių, vis dėlto brangiausia ta, kuri susijusi su artimu žmogumi.

„Mėgstu staigmenas tuomet, kai mane tas žmogus puikiai pažįsta ir žino, kas man patinka, apie ką svajoju. Staigmenų yra buvę įvairiausių – nuo viso kambario rožių iki kelionių. Bet geriausia dovana buvo tada, kai brangus žmogus tą dieną netikėtai grįžo nieko nepranešęs“, – atsiminimais dalijosi gražuolė.

Tiesa, ji neslepia, kad poilsiu Italijoje mėgautis pernelyg ilgai neteks – jau netrukus jos laukia tikras iššūkis. „Atostogas turėsiu tik šią gimtadienio savaitę – toliau turiu fotosesijas, kraustausi iš Los Andželo į Majamį ir ten pradėsiu savo verslą“, – per daug atvirauti nebuvo linkusi mergina.


Rašyti komentarą...
D
Daina
2019-06-27 09:35:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Wow!!! Sveikinu!!!!
Atsakyti
-1

J
Juokdariai
2019-07-03 22:40:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na protinga mergina dar ir grazi:) sveikinimai:) kitiema tik lot belieka... ka jus pasiekia?
Atsakyti
-1

H
Hm
2019-06-27 09:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar čia ne ta to gerokai pabuvusio meksikonno draugė?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų