Į Jasaičių dramą įsivėlęs Bandžius sulaukė teismo verdikto: to nesitikėjo

Skandalingasis advokatas Albertas Bandžius sulaukė Advokatų garbės teismo nuosprendžio. Teismas teigia, kad advokatas pažeidė 6 Lietuvos Respublikos advokatūros įstatymo straipsnius.

Albertas Bandžius kreipsis į teismą (tv3.lt fotomontažas)
20

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jasaičiai skyrybu drama

Skelbiama, jog Lietuvos advokatūros Advokatų garbės teismas priėmė nuosprendį ir konstatavo, jog advokatas savo veiksmais pažeidė Lietuvos Respublikos advokatūros įstatymo 17 straipsnio 2 dalies 2 punkto, 20 straipsnio 7 dalies, 39 straipsnio 1 dalies 1 punkto ir Lietuvos advokatų etikos kodekso 6 straipsnio 2 dalies 1 punkto, 9 straipsnio 1 ir 2 dalių, 13 straipsnio 4 dalies reikalavimus. Tačiau Bandžius sulaukė nedidelės bausmės, jam nutarė skirti drausminę nuobaudą – viešai paskelbiamą papeikimą.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad 2018 sausio 21-ąją S.Jasaičio ir O.Pikul šeimoje kilo konfliktas. Vyras buvo pristatytas į Vilniaus miesto 1-ąjį komisariatą gavus pranešimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Šaltinių teigimu, neblaivus krepšininkas smurtavo prieš savo žmoną Oksaną Pikul-Jasaitienę.

Krepšininkui komisariate nustatytas 0,94 promilės girtumas. Vėliau pranešta, kad į komisariatą S.Jasaitis atgabentas dėl to, kad įžeidinėjo savo žmoną O. Pikul ir sukėlė jai fizinį skausmą – „griebė ir pasuko už rankos“.

REKLAMA

Vėliau O. Pikul buvo kaltinama susiradusi meilužį, tam kalbų davė komentarai socialinėje erdvėje. S. Jasaičio advokatas Albertas Bandžius tikino, kad krepšininkas sulaukė grasinančio pobūdžio skambučių ir žinučių iš tariamo O. Pikul meilužio. Vos prakalbus apie O. Pikul santykius su kitais vyrais, į viešumą pradėjo lįsti kalbos, kad S. Jasaitis turi meilužę Panevėžyje. Tai – salono „Grožio namai Arūnė“ savininkė Arūnė Dabkė.

Kiek vėliau netylančios kalbos apie šį konfilktą įgavo pagreitį. Buvo pradėta kalbėti apie S. Jasaičio tariamą meilužę, O. Pikul paviešino jos sutuoktinio siųstas žinutes. Paviešintoje informacijoje – S. Jasaičio grasinimai sutuoktinei O. Pikul ir sūnui nešdintis iš namų. Pasak O. Pikul, Simas jai liepė susirinkti daiktus: „Susirenki daiktus su vaiku ir dingsti iš mano namo. Nieko negausi. Gyvenkit, kur norit. Negausi pinigų. Atimsiu viską, auka“.

Vis dėlto S. Jasaičio advokatas Albertas Bandžius su O. Pikul versija nesutiko ir tikina, jog S. Jasaitis buvo ilgą laiką provokuojamas: „Gerai, kad Simas netrynė tų žinučių, todėl jas skaitydamas gali iš šono stebėti jų gyvenimą. Jeigu moteris deklaruoja, kad patirdavo psichologinį smurtą, tai poniai Oksanai reikėtų pasiimti žodyną ir perskaityti, kas yra psichologinis smurtas, ir įvertinti, koks buvo jos elgesys“, - laidai KK2 sakė jis.  


Rašyti komentarą...
B
Birute
2019-06-21 22:30:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokie kaip tu , kaip as...
Atsakyti
0

Z
Zita
2019-06-21 13:41:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas tokie Jasaiciai? Ar galit pasakyt kas jie tokie?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų