Liūdna žinia telenovelių mylėtojams: mirė populiaraus serialo aktorė

Skaudi žinia muilo operos gerbėjams – mirė garsi telenovėlių aktorė Edith Gonzalez. Prieš trejus metus moteris šokiravo savo gerbėjus iš viso pasaulio, kuomet prisipažino apie sunkią ligą – kiaušidžių vėžį.

Edith Gonzalez (nuotr. Vida Press)
22

Ketvirtadienio ryta socialiniuose tinkluose paplito liūdna žinia, 54-erių Edith pralaimėjo kovą su klastinga liga.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liūdna žinia telenovėlių mylėtojams: mirė populiaraus serialo aktorė

Aktorės gedi jos vyras Lorenzo Lazo ir 14-metė dukra iš ankstesnių santykių Constanza.

Tiesa, net ir mirtinos ligos pakirsta E. Gonzalez neprarando optimizmo ir iš gyvenimo stengėsi imti viską, ką šis duoda. Vienas iš tokių pavyzdžių – jos drąsus pasirinkimas vaikščioti be peruko.

Moteris drąsiai ir ryžtingai plika galva pozavo ant populiaraus žurnalo viršelio ir nebijojo garsiai kalbėti apie savo ligą.

Prieš trejus metus, tai, kad serga kiaušidžių vėžiu, aktorė pranešė socialinėje erdvėje. Savo „Instagram“ paskyroje telenovelių žvaigždė pasidalijo nuotrauka iš ligoninės palatos. Ji prisipažino jaučianti stiprų skausmą ir atsigaunanti po operacijos, kurios metu turėjo būti pašalintas vėžio židinys.

Iš pradžių E. Gonzalez laimė šypsojosi – navikas buvo pašalintas sėkmingai, tačiau šiemet vėžys vėl atsinaujino ir smogė negailestingai.

„Kol kas esu procese, ateinančius keletą mėnesių turėsiu pereiti gydymo kursą. Esu stipri, pilna gyvenimo ir darbo džiaugsmo. Vienintelė mano viltis ta, kad jūs prisijungsite prie manęs su savo meile ir pagarba. Esu dėkinga dėl jūsų susidomėjimo mano sveikata ir prižadu toliau jus informuoti, kaip man sekasi“, – savo anketoje tąkart rašė žvaigždė.

REKLAMA

Moters karjeros gali pavydėti daugelis. Nuo pat vaikystės kino industrijoje besisukanti E. Gonzalez per 45-erius savo vaidybos metus sukūrė ikoniškas roles. Aktorę puikiai atpažįsta ir muilo operų mylėtojai Lietuvoje. Savo aktorinius gabumus ji pademonstravo mūsų šalyje rodytuose serialuose „Niekada tavęs nepamiršiu“, „Laukinė širdis“, „Salomėja“, „Negailestingas pasaulis“ ir kt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edith González 13 junio 2019

A post shared by Edith Gonzalez Lazo (@edithgonzalezmx1) on

 

 


Rašyti komentarą...
A
Anzelika
2019-06-16 16:29:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų