Nauja lietuviška komedija apie vestuves privers kvatoti: net filmuojant pasitaikė netikėtumų

Kitų metų pradžioje kino teatrus pasieks nauja lietuviška komedija „Vestuvės: Importinis jaunikis“. Birželio 8 dieną pradėta filmuoti smagi juosta apie lietuviškas, bet netradicines vestuves yra veiklos dvidešimtmetį mininčios kompanijos ACME Film projektas, rašoma pranešime spaudai. Filmavimą planuojama baigti iki liepos pirmosios.

„Vestuvės: Importinis jaunikis“ (nuotr. Organizatorių)
6

Jau pati filmavimo pradžia filmo kūrėjus apipylė netikėtumais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nauja lietuviška komedija apie vestuves privers kvatoti: net filmuojant pasitaikė netikėtumų

Vienas iš jų buvo... vystančios daržovės. Keliose filmo scenose buvo naudojamos kelios tonos lietuviškų daržovių. Lyg tyčia, antrąją birželio savaitę Lietuvą užklupo rekordiniai karščiai. To daržovėms buvo aiškiai per daug – jos džiūvo tiesiog akyse, nesulaukę režisieriaus komandos „nufilmuota!”. Teko samdyti atskirą žmogų, kurio vienintelis darbas buvo laistyti daržoves vandeniu, kad jos bent kiek ilgiau išliktų šviežios.

Ne mažiau keblumų sukėlė ir pirmasis filmavimo sekmadienio rytas, įrašinėjant filmo garsą. Tylioje scenoje daugybę dublių sugadino besileidžiantys parašiutininkai, trąšas laukuose barstantys lėktuvai, netoliese staiga susipjovę šunys ar žolę pradėję pjauti kaimynai.

REKLAMA

Tiesa, buvo ir teigiamų nutikimų: pavyzdžiui, filmuojant tikrą kebabinę su šalia jos patiestais kilimais. Filmo kūrėjai buvo pasiruošę stabdyti eismą, tačiau žmonės, pamatę kilimus netikėtoje vietoje – tiesiog ant dulkėto kelio, nedrįsdavo važiuoti ir stojo patys.

Jaunosios tėvą vaidinantis Mindaugas Capas daug detalių apie pirmąsias filmavimo dienas neatskleidžia, bet su šypsena veide tvirtina, kad šiuo metu aikštelėje vyksta „kūrybinga pradžia“. Kur kas reikšmingesnę pradžią ši juosta žymi jaunikį vaidinančiam Filipe Gabriel‘iui, mat „Vestuvės: Importinis jaunikis“ yra vaikino debiutas kine. „Labai puiki pradžia – viskas labai nauja, labai įdomu ir su nekantrumu laukiu būsimų savo scenų. Jau teko pramokti ir lietuvių kalbos!“,- džiūgauja F. Gabriel‘is, entuziastingai besiimantis visų jam metamų iššūkių.

Nuotakos vaidmenį filme kurianti Gabrielė Martirosianaitė irgi dalinasi savo pirmais įspūdžiais: „Nors praėjo dar tik pirmos dienos filmavime, bet jau džiaugiuosi šia patirtimi ir sutiktais žmonėmis! Filmo komanda ir aktoriai tikrai padeda susitvarkyti su režisieriaus užduotimis. Tikiuosi pateisinsiu jų lūkesčius!“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų