Ne vieną supykino – Cardi B parodė savo kojas

Visai neseniai jos atstovai pranešė, kad ji atšaukia kelis koncertus bei dalyvavimą viename muzikos festivalyje dėl to, jog kilo problemų dėl grožio chirurgijos operacijų.

Cardi B (tv3.lt fotomontažas)
5

Visgi dabar Cardi B gerbėjus paliko be žado pasidalindama nuotrauka savo „Instagram“ paskyroje. 26-erių moteris parodė ištinusias pėdas po skrydžio lėktuvu.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cardi B parodė savo kojas

„Pažiūrėkite, kokios ištinusios mano kojos, kai kiekvieną kartą skrendu, o mano pilvas išsipučia dar labiau“, – skelbė ji.

Tokia Cardi B nuotrauka ne vieną jos gerbėją privertė sunerimti. Vieni jaudinosi, kad ji turi vis daugiau problemų su sveikata, o kiti piktinosi, kad ji dalijasi tokiais intymiais kadrais.

„Mane supykino“, „Negaliu žiūrėti“, „Sunku patikėti, netikiu“, „Kaip baisu, tragedija“ – rašė jie.

Primename, kad „Grammy“ nugalėtoja taip pat turėjo pasirodyti ir „Parklife 2019“ festivalyje, kur ji buvo įvardyta kaip pagrindė festivalio žvaigždė, tačiau jos pasirodymo gerbėjai nepamatys.

Atstovai patvirtino liūdną žinią ir sakė, kad laukia žvaigždžių sąrašo pokyčiai bei patobulinimai, kurie tikrai nepaliks abejingų.

REKLAMA

Visgi Cardi B jau anksčiau yra minėjusi, kad pats bjauriausias dalykas jai – atšaukti koncertus: „Aš negaliu to pakęsti tik dėl to, kad dievinu pinigus“, – rėžė ji.

Pasirodo, kad atlikėja pradėjo kęsti nežmoniškus krūtinės skausmus – ji buvo tobulinta jau ne vieną kartą, todėl šįkart iškilo rimtų bėdų, kurias reikia nieko nelaukiant išspręsti.

„Mano daktaras sakė, kad nesu pilnai sugijusi, todėl tikrai negaliu koncertuoti. Kartais atrodo, kad mano krūtinė iš skausmo tiesiog sprogs“, – tiesioginėje transliacijoje socialiniuose tinkluose sakė Cardi B.

Reperė kadaise prisipažino pasididinusi krūtinę bei užpakaliuką nelegaliomis injekcijomis. „Įprastai užpakaliukas didinamas nuo žmogaus kūno nusiurbiamais riebalais. Aš pati to neturėjau, tad sėdmenis padidinau nelegaliu būdu“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
N
Niekam nerupi
2019-06-17 01:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilu pasaulis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų