Nausėdienės pasirodymas – po padidintu stiklu: įvertino stilių

Lietuva jau kurį laiką neturėjo pirmosios ponios, o vakar ja tapo Diana Nausėdienė. Nenuostabu, kad dabar ją lydės daugybė žmonių žvilgsnių, o dar daugiau ji jų susilaukė vakar, pasirinkdama ryškų įvaizdį. Prezidento žmona pro akis nepraslydo etikos specialistui Giedriui Drukteiniui.

Emocijos liejosi per kraštus

Naujienų portalui G.Drukteinis pateikė kelias įžvalgas: „Pagaliau Lietuvoje, o ypač vakar, pamatėme, kad emocijos buvo iškeltos aukščiau įvaizdžio.

Vakar aš mačiau tik vieną dalyką: aš mačiau žmoną, mamą ir gražią moterį, kuri visą laiką buvo šalia savo vyro. Abudu jie buvo susijaudinę, abudu jie buvo pavargę, abudu jie netramdė savo emocijų. Tai yra gražu, miela ir, galų gale, maloniai nauja, palyginant su tuo, ką mes lig šiol esame įpratę matyti“.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diana Nausėdienė

Protokolo klaidos

Pirmasis šalies debiutas neišvengiamai neapsiėjo be protokolo klaidų. Anot etikos specialisto G. Drukteinio, klaidų pasitaiko visiems: „Aš nesu matęs nei vieno renginio, kuriame nebūtų padaryta kažkokių protokolo klaidų, ceremoninių pažeidimų. Ji buvo šalia vyro visą laiką, ji turejo kontaktą su aplinka. Visada šypsojosi, klausėsi kalbos, stovėjo šalia Nausėdos.

Nenuobodžiavo, kitaip sakant, nenaršė mobiliajame įrenginyje. Mes esame įpratę, kad žmona iš esmės turėtų žiūrėti, tarkim, prezidentui arba aukštam pareigūnui į akis. Kupinu susižavėjimo žvilgsniu, bet Nausėdienė žiūrėjo labiau į minią, į kameras“ ,– savo pastebėjimais dalijasi Drukteinis.

 


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2019-05-27 19:30:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži moteris ir labai miela šeima, nesikabinekite su savo nesamonemis etiketo žinovai!
Atsakyti
-34

A
As
2019-05-28 06:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
As kai pasiziuriu i tuos stilistus ir ju apranga tai, o vargeli... Palikit jus zmones ramybej. Reikes patys jus susiras. Jiems ir taip dabar emociju jura. Sekmes Prezidentui ir Pirmajai Poniai!
Atsakyti
-2

A
As
2019-05-28 07:41:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas gerai. Plaukus sutvarkys, kostiumelis grazus. Ir stilistu normaliu atsiras. Pagaliau Lietuva vadovaus seima. Kad vienas kitam yra brangus, matosi is nuotrauku. Sekmes ir pazadu ispildymo.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (175)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų