„Lietuvos talentų“ laimėtojas pasidalijo savo emocijomis: neslėpė džiaugsmo ašarų

Sekmadienio vakarą paaiškėjo didžioji vakaro intriga – „Lietuvos talentų“ nugalėtoju tapo Edgaras Kerpė.

„Neturiu žodžių, esu euforijoje, dar nesuprantu, kas vyksta. Aš tikėjau, kad įmanoma laimėti, bet kad tai realizuosis – nesitikėjau. Tai buvo mano pagrindinis gyvenimo tikslas. Dar nežinau, kur išleisiu laimėtus pinigus, nieko neplanuoju. Manau, asmeniniams tikslams, savęs tobulinimui, kelionėms“, – neslėpė džiaugsmo ašarų šokėjas.

Devyniolikmetis nugalėjo visus konkurentus ir tapo „Lietuvos talentų“ laimėtoju. Dar prieš tiesioginės transliacijos pradžią kalbintas vaikinas, neslėpė jaudulio, bet užtikrino, kad pasirodymui ruošėsi atsakingai.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžioji „Lietuvos talentų“ intriga: paaiškėjo, kas tapo laimėtoju

Edgarui salė plojo atsistojusi, vaikinas atliko itin jautrų šokį, jam pagelbėjo jo mokiniai.

„Žiūrint į tave nenoriu praleisti nė vienos akimirkos. Taip jaučiuosi tik žiūrėdamas futbolą. Esi stebukladarys“, – gyrė M. Mikutavičius.

Dėl geriausiojo titulo šį vakarą kovojo „MeGusta V-Team“, „Diamonds show“, „Viduramžiai.lt“, Izabelė Kuzelytė, „Aušrinė“, „Sunny“, Edgaras Kerpė, studija „RED“, „Skillz“, Eglina Aleksandravičiūtė, Anton Lavrentjev, Aušra ir Jonas.

REKLAMA

Finale lemiamą balsą turėjo tik „Lietuvos talentų“ žiūrovai. Būtent jie sprendė, kas turi nugalėti projekte. 

Trijų valandų trukmės šou nepraėjo be ugnies, lazerių, įspūdingų šviesų. Netrūko šokėjų pasirodymų, intrigų, bei jaudulio ir nerimo užkulisiuose.

„Lietuvos talentų“ laida pateikė staigmenų tiek gerbėjams, tiek patiems projekto dalyviams.

 


Rašyti komentarą...
R
Ramunė
2019-05-27 02:04:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerb. Ineta pasirodė labai neprofesionali teisėja, nes savo instagram paskyroje kvietė balsuoti už konkretų dalyvį. Prieš Edgarą tikrai nieko neturiu, labai šaunuolis vyrukas, bet manau teisėjai negali būti šališki. Kas liečia teisėjų komentarus: buvo malonu klausyti tik Marijono, nes kitų dviejų teisėjų mintys tik jiems patiems suprantamos... ir dar pasityčioti iš žmogaus pavardės, žiauriai gėda...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų