Išplitus įrašui apie neištikimą Skaistę – stiprus Skaisgirės atsakas

Žiniasklaidoje pasirodžius pikantiškoms Vaidos Skaisgirės nuotraukoms su kitu vyru iš atostogų Turkijoje, jos kol kas dar teisėtas sutuoktis Rolandas Skaisgirys žadėjo, kad gegužės 21-ąją paviešins vaizdo įrašą, kuris bus tarsi jo savotiškas atsakas į šį skandalą.

Savo pažadą jis ištesėjo – viešumą išvydo necenzūrinės kalbos pilnas vaizdo įrašas „Glostyk bobiką“.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasirodė skandalingasis Rolando Skaisgirio vaizdo įrašas

Jame pagrindinis veikėjas – Girius – pasakoja savo ir savo žmonos Skaistės istoriją, kurioje nemažai panašumų su Rolando ir Vaidos Skaisgirių meilės istorija.

Susisiekus su R. Skaisgiriu ir paklausus, ar čia pavaizduoti jo ir žmonos santykiai, šis nedaugžodžiavo: „Žiūrėkit, aš gi sakiau, kad nieko nekomentuoju, jūs kaip norit, taip įsidėkit. Čia yra mano komentaras, viskas“.

Netrukus naujienų portalas tv3.lt susisiekė ir su V. Skaisgire, ši vaizdo įrašą jau tikino mačiusi. „Na, žinokite, nežinau, kaip čia ir bevertinti. Galiu pasakyti, kad bus juokingas, tik gal kiek subjektyvus ir kažkiek nevisai objektyvus serialas – daugiau nelabai turiu ką komentuoti“, – sakė ji.

REKLAMA

Paklausta, ar jame yra panašumų į jos ir Rolando santykius, Vaida taip pat nebuvo linkusi daugžodžiauti: „Labai sunku iš trailerio vertinti – neturiu daugiau ką pasakyti.“

Pasiteiravus, ar po šio vaizdo įrašo paviešinimo ji žada imtis kokių veiksmų, V. Skaisgirė rėžė: „Kokių veiksmų? Paprašyti vaidmens gal?“

Taip pat moteris tikino, kad jai nėra aišku, ko buvęs mylimasis siekė šiuo vaizdo įrašu. „Galbūt reikėtų paklausti jo. Mano žiniomis, visiems atsiųstame laiške nurodyta, kad galite klausti pačios „Videometros“ atstovų, jei kyla klausimų. Tai aš neapsiimsiu spekuliuoti, ką kiti galvoja“, – komentavo Vaida.

Vaizdo įraše, Girius ir Skaistė, kaip ir Rolandas bei Vaida, neva susituokia užsienyje – realiame gyvenime Skaisgiriai amžiną meilę prisiekė Barbadose.

Vėliau rodomi tolesni Giriaus ir Skaistės santykiai – Girius nuolat jaučiamasi įtarinėjamas savo žmonos, kuri neva kaltina jį nepagrįstais dalykais. Vėliau, sporto klube, sutikęs seną pažįstamą – Mėtą – Girius nevykusiai pajuokauja paklausdamas, kodėl ji tokios prastos nuotaikos – galbūt jos vyras miega su jo žmona?

Ši, Giriaus nuostabai, atsako teigiamai. Vaizdo įraše Mėtos vyras vadinamas Barsuku, turi du vaikus.

Lrytas.lt paviešintoje istorijoje, V. Skaisgirė neva buvo užfiksuota su Povilu Loda, kuris taip pat su žmona Rūta turi du vaikus – devynmečius sūnus.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias savaites pasirodžius informacijai apie jos atostogas Turkijoje, Vaida išsakė iš savo versiją „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Gerbiama žurnaliste, teksto pabaigoje pamiršote pridėti, jog reklama, ko gero, bus apmokėta iš UAB „Videometra“ arba asmeninės Rolando Skaisgirio sąskaitos. Bet, ko gero, tai ir taip akivaizdu. O gal čia tik sutapimas?“


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2019-05-21 17:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
O nebutu galima savo santykius aiskintis tarpusavyje? Man visiskai dzin kas su kuo kur nuejo ir is kur parejo.... Jei neturit sukure darbu, kuriais galetumet girtis ir didziuotis, tai bent jau savo pridergtu triusiku viesai nedemonstruokit. Vienas diedas, kita pacanke, bet abu kvailiai.
Atsakyti
-4

D
D
2019-05-21 14:01:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia viskas aišku, žmonelė ėjo į kairę. Trumpai drūtai parodė, bet dadėjo sporto salę šeip dėl linksmumo...
Atsakyti
-6

A
Astra
2019-05-22 11:08:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie komentarai..visi kas šią persona žino ir prisimena kaip jinai Palangoje per vieną naktį metė savo ilgametį vaikiną ir puolė į lovą pas tuo metu populiaru ir turtinga žmogų ..sukelia šleikštulį..nieko nepasiekė ..netapo net muilo operų aktorė o tiek tikėjosi..dabar pasigavo barsuka....nepasigedijo net prie paauglių joberio vaikų dulkintis....Rolandai super
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų