„X faktoriaus“ nugalėtojai „Good time boys“ prabilo apie populiarumo kainą

Svarstantys apie dalyvavimą „X faktoriuje“, šį savaitgalį galės apsilankyti atvirų durų dienose. Jų metu bus galima susitikti su šou kūrybine komanda.

Taip pat vyks registracija, pirmosios perklausos už uždarų durų. Vilniuje renginio svečiams koncertuos „X faktoriaus“ finalininkai ir grupė „Good time boys“.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriaus“ nugalėtojai „Good time boys“ atskleidė, ką veikia po laimėjimo

Praėjusio sezono nugalėtojai tikina – užpildyti šou dalyvio anketą buvo vienas geriausių sprendimų jų gyvenime. Nors iš pradžių dalyvavimas populiariame TV projekte rokerius gąsdino, vėliau jie nusprendė išnaudoti šį šansą.

Vaikinai save vadina perfekcionistais – jei imasi darbo, padaro jį kaip įmanoma geriau. Šiuo metu grupė įrašinėja dainų albumą, jų vasaros koncertų grafikas yra itin užpildytas, jau netrukus prasidės muzikinio klipo filmavimo darbai. Vaikinai neslepia – būtent apie tai jie svajojo daugybę metų ir viskas pradėjo pildytis dėka „X faktoriaus“.

„Man visada televizorius ir visi tie projektai asocijuodavosi su netikrumu. Tik prieš kameras suvaidini ir tada viskas. Nesitikėjau, kad bus tiek daug gerų žmonių. Teisėjai būdavo per repeticijas, filmavimus. Labai malonūs žmonės, supratingi, nori padėti. Tas man labiausiai įstrigo“, – įspūdžiais apie dalyvavimą projekte dalinasi grupės lyderis Gabrielius Šurna.

REKLAMA

Vokalistas pasakoja sužinojęs daug apie „X faktoriaus“ užkulisius, kūrybinės komandos darbą. Renkantis dainas ir ruošiantis sekmadienio pasirodymui, labai daug padėjo puikūs šios srities profesionalai, jau ne vieną dešimtmetį dirbantys su muzika – Saulius Urbonavičius-Samas bei Saulius Prūsaitis.

„Kas smagiausia, ko pasiilgstame, tai sekmadienių. Kai žinodavai, kad visa diena paskirta ruošimuisi, jaudinimuisi. Po to išeisi į eterį ir atiduosi visas jėgas. O tau žmonės atsistoję plos. To labiausiai pasiilgstame“, – prisiminimais apie šou dalinasi „Good time boys“ narys.

G. Šurna įsitikinęs – svarbiausia dalykas roko grupei vis dėlto yra charizma ir geras tarpusavio ryšys. Geriausia būtų, kad tai būtų draugai, sutartų vienas su kitu ir grotų kartu. „Žmonėms, kurie siekia profesionalumo, nori tikrai būti muzikantais, būtina ateiti į „X Faktorių“. Žinios, kurias čia įgysite, yra neįkainojamas“, – sako rokeris.

Visų norinčių dalyvauti šou komanda gegužės 18 ir 19 d. lauks Kauno ir Vilniaus „Akropoliuose“. Atrankų pradžia 13 val. Pagrindinis projekto prizas – 15000 eurų, šlovė ir garbė.

„Good time boys“ pasirodymą „X faktoriaus“ finale žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų