Vaizdas dukros kambaryje tėvą pašiurpino: tikina, kad užfiksavo mistinį reiškinį

11 milijonų – tiek peržiūrų sulaukė vaizdo įrašas amerikiečio Joshua Deano socialiniame tinkle „TikTok“. Vyras tikina, kad įraše jis nufilmavo paranormalų reiškinį, įvykusį jo dukros kambaryje.

Našvilyje, JAV, gyvenantis 6 vaikų tėvas įsitikinęs, kad jo mažametę dukrą neaiški jėga nutempė po lova. Iš pradžių vaizdelyje matyti, kaip mergaitė guli ant lovos, o vėliau nulipa nuo jos, atsigula ant žemės ir ima, rodos, lįsti po lova, vėliau pravirksta ir ima šauktis mamos. Po akimirkos mergaitė po lova palenda visu kūnu.

Joshua įsitikinęs, kad jo dukrelė po lova lindo tikrai ne savo noru, o buvo ten arba įviliota, arba įtraukta. Mergaitė iš po lovos neišlipo iki kol jos neištraukė mama. 

„Mano dukra buvo nutempta po lova. Jos mama sako, kad ji ten nuropojo, bet ji tikrai ten buvo įtraukta“, – vaizdelio aprašyme teigė Joshua.

Internautai turi logišką paaiškinimą

Vasario 21-ąją paviešintas vaizdelis sulaukė didžiulio dėmesio ir begalės komentarų. Dalis internautų patikėjo Joshua vaizdo įrašu ir pritarė jo išsakytai nuomonei, kad mergaitę po lova nutempė mistinė jėga. 

Tačiau didžioji dalis vartotojų turėjo paprastą paaiškinimą, kuris visai nebuvo susijęs su paranormaliais reiškiniais:

„Ji ėmė verkti, nes palindusi po lova ji nebežinojo, kaip iš po jos išlįsti. Labai paprasta, žmonės.“

„Logiškas paaiškinimas būtų tas, kad mergaitė norėjo pasiimti savo žaislą, jo siekė, bet tada suprato, kad įstrigo, arba išsigando tamsos.“

Tačiau Joshua nepasiduoda. Jis vis dar tikina, kad jų namuose slypi mistinė jėga, kuri nusitaikė į jo dukrą. Tuo po kiek laiko patikėjo ir jo žmona, o mistiniais vaizdeliais Joshua toliau dalijasi savo „TikTok“ paskyroje.

Šeima taip išsigando, kad net nusprendė kartu su savo šeima persikelti gyventi kitur.

Savo akimis pamatyti Joshua vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:


Rašyti komentarą...
K
Kurgi
2021-02-25 22:17:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas jau ten ja tempe?Matosi,kaip mergaite pati palindo po lova.Tetusiui gal gyvenamoji vieta nepatiko,tai sumaste priezasti persikelti.
Atsakyti
-10

R
Ramūnas
2021-02-25 21:23:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durneliams čia vaizdelis
Atsakyti
-9

S
Stasys
2021-02-25 21:23:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmones rašinėjat.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų