Vaikino triukas gamtoje neapsiėjo be pasekmių: tėškėsi veidu į smėlį

TV3 grupės projekto „VideoSHOTas“ dalyviai įrodė, jog nestokoja drąsos ir originalumo, tačiau ne visada triukai, kuriuos yra bandoma atlikti, pavyksta iš pirmo karto.

Štai dviejų vaikinų atsiųstame vaizdo įraše matyti, kad jų bandymas sukurti ekstremalų vaizdo klipą gamtoje baigėsi nesėkmę.

Įraše matosi, kaip ant smėlėto skardžio stovintis vaikinas laiko šaką, kuria iš kitos pusės bando eiti jo bičiulis. Pradėjęs savo žygį vaikinas neišlaiko pusiausvyros ir netrukus dramatiškai krenta veidu į smėlį.

Belieka tikėtis, jog žemelė buvo minkštas ir ekstremalui nereikėjo kreiptis į medikus.

Finalinis „VideoSHOTo“ etapas

Kovo pradžioje startavęs ir gera nuotaika užkrėtęs TV3 grupės projektas „Videoshotas“ artėja prie pabaigos. Nepaprastos kasdienybės vaizdeliai papirko daugelio širdis, o balsavusieji jau nusprendė, kuris 21 vaizdelis, jų nuomone, galėtų pelnyti nugalėtojo statusą.

Nugalėtojui atiteks pagrindinis prizas – naujausias Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefonas. Jis leis vienu metu užfiksuoti tiek kinematografiškus 8K vaizdo įrašus, tiek neįtikėtinas nuotraukas. O su itin patobulintu portretinių nuotraukų režimu, galėsite fotografuoti foto studijai prilygstančias nuotraukas. Galaxy S21 Ultra 5G su greičiausia „Galaxy“ kada nors turėta mikroschema, stipriausiu stiklu, 5G bei visą dieną veikiančia baterija atitiks visus lūkesčius. „Knox“ saugumo platforma suteikia aukštos kokybės telefono apsaugą ir papildomo užtikrintumo saugant asmeninius duomenis.

Išrinkti tą laimingąjį, kuris jau gegužės 2 d. pelnys laimėtojo vardą, galite čia – https://www.tv3.lt/videoshotas


Rašyti komentarą...
S
Spiglys
2021-05-02 08:39:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų