Šilutėje galimai neblaivus vairuotojas suniokojo stotelę: nuvežtas į ligoninę iš jos pabėgo

Netoli Šilutės, spėjama, girtas jaunuolis su „Audi“ suniokojo stotelę ir apvirto. Vaikinas buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau iš jos paspruko.

Netoli Šilutės, spėjama, girtas vaikinas su „Audi A4“ suniokojo stotelę. Nuo į orą pakilusios mašinos smūgio visa metalinė konstrukcija persikreipė, visi stiklai išdužo. Pats automobilis po smūgio į stotelę apvirto. Specialiosios tarnybos į Jonaičių kaimą atsiųstos kiek po keturioliktos valandos. Gelbėtojams vaduoti vairuotojo neprireikė, 25-erių metų vaikinas jau buvo išsiropštęs iš apsivertusio „Audi“.

Vaikinas rimtai apsipirko Šilutėje: automobilyje rasta alaus skardinių pakuočių, stipresnių gėrimų. Skubėdamas Žemaičių Naumiesčio link kelio vingyje išlėkė į priešpriešinę, kiek pralėkė grioviu, jo pabaigoje užlėkė ant šlaito ir pakilo į orą, tada trenkėsi į stotelę ir nuvirto už jos. Labai pasisekė, kad stotelėje nebuvo žmonių, kad nekliudė pėsčiųjų ir kitų transporto priemonių.

Jaunuolis liudininkams sukėlė įtarimų, kad yra girtas. Rimčiau vaikinas nenukentėjo, tačiau medikai nusprendė jį vežti į ligoninę nuodugniai patikrinti. Policija dar nespėjo atvažiuoti – pareigūnai tuo metu dirbo kitur. Nuvežtas į ligoninę jaunas vairuotojas paspruko, niekas taip ir nespėjo patikrinti jo girtumo ar paimti kraujo girtumui nustatyti. Aiškėja, kad iš vaikino jau anksčiau kartą buvo atimtos teisės, tačiau prie vairo jis sėdo atgavęs vairuotojo pažymėjimą.


Rašyti komentarą...
T
Traa
2021-09-14 20:39:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kelių erelis,kaimo budulis,dymblo padarinys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų