Pasidairykite po karališkąją spintą: iš arti galima pamatyti Princesės Dianos vestuvinę suknelę

Dramblio kaulo spalvos, pūstomis rankovėmis, kaspinėliais ir blizgančiais nėriniais padabinta suknelė, kurios sijonas iš paskos tęsiasi bene 8 metrus, turbūt pažįstama daugeliui. Nes tai – princesės Dianos vestuvinė suknelė. Pamatyti karališkuosius apdarus iš arti nori ne vienas, tačiau ne visiems tai įmanoma. Tiesa, iki šios akimirkos – Londone surengta paroda, kurioje kiekvienas smalsuolis gali paganyti akis ir išvysti įspūdingiausius drabužius.

„Parodos centre – Princesės Dianos vestuvinė suknelė. Ją 1981-aisiais sukūrė Emanumelis. Su jos ikonišku kirpimu dabar susipažinęs jau daugelis – suknelei būdinga 80-ųjų pradžios mada: didelės pūstos rankovės. Ji labai romantiška ir vintažinė. Tačiau parodos lankytojai iš arti gali įvertinti detales, senovinius nėrinius, tūkstančius blizgučių. Atrodo, kad spindi visa suknelė“, – sako karališkojo stiliaus kuratorius Matthew Storey.

Tiesa, pačioje parodoje galima pasijusti taip, tarsi suknelę dar tik gamintų – čia matyti ir jos eskizai, ir nėriniai, ir medžiagos skiautės.

„Diana įrodė, kad karališkoji mada nėra tik mada. Tai yra bendravimas. Ji labai atidžiai ir kruopščiai apie mąstė apie stilių, kaip ją matys sutikti žmonės. Manau dėl to jos stilius yra laiko nepaliestas ir ikoniškas“, – teigia M. Storey. 

Lankytojai gali išvysti ir išskirtiniu stiliaus pojūčiu pasižymėjusios princesės Margaret drabužių. Taip pat ir pačios Karalienės Motinos devėta įspūdingais nėriniais puošta suknelė.

Sukneles galite išvysti TV3 Žinių reportaže. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų