Pasaulis turi rekordininkę? Pietų Afrikietė susilaukė dešimtuko

Pasaulis galimai turi naują mamą rekordininkę – 37-erių Pietų Afrikos gyventoja susilaukė dešimtuko. Gineso pasaulio rekordų atstovai jau bando išsiaiškinti stebuklingą gimimo faktą, o dešimtuko tėvas sako esantis laimingas. 

Apie Pietų Afrikos Respublikoje, Čvanėje pasaulį išvydusį dešimtuką vietos žiniasklaida paskelbė prieš porą dienų. 37-erių Gosiame Thamara Sithole cezario pjūvis buvo atliktas praėjusį pirmadienį.

Ir motina ir medikai išties nustebo, mat nėštumo metu atlikti ultragarso tyrimai jos pilve rodė 8 mažylius. Panašu, kad dar du buvo pasislėpę. Dešimtukas pilve išbuvo 29 savaites, arba 7 mėnesius ir 7 dienas. Nėštumas tikrąja ta žodžio prasme buvo sunkus.

Pietų Afrikos žiniasklaidos kalbintas dešimtuko tėvas sako, kad gimė 7 berniukai ir 3 mergaitės. Vyras džiaugiasi šeimos pagausėjimu, vaidina jį stebuklu. Šeima, beje, jau augina du 6-erių metų dvynius.

Istorija susidomėjusiems britų žiniasklaidos milžinams BBC vienas Pietų Afrikos Respublikos oficialus pareigūnas patvirtino dešimtuko gimimą, kitas gi sakė, kad dešimtuką dar reikia pamatyti savo akimis. Istorijos tikrumą dabar aiškinasi ir Gineso rekordų atstovai – jei viskas pasitvirtins – afrikietė taps nauja pasaulio rekordininke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų